تعمیرات مبل در نارمک

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیر مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل تهران و شهرستان به شما عزیزان است. کارگاه های تعمیرات مبل در نارمک مراجعین زیادی دارد حتی تعداد مراجعین در مناسبت های مهم سال مانند عید نوروز بسیار بیشتر از روز های معمولی سال است چرا که در ایران از دیرباز تاکنون در چنین مناسبت هایی همه افراد به نونوار کردن وسیله های منزل از جمله مبل ها می پردازند.

تعمیرات مبل در نارمکبرخی از افراد گمان می کنند با خرید با کیفیت ترین و مرغوب ترین مبل ها در آینده مجبور به مراجعه به کارگاه تعمیرات مبل در نارمک نخواهند بود اما بهتر است بدانید که مرغوب ترین و گران قیمت ترین مبل ها نیز پس از مدتی فرسوده می شوند حتی اگر آن ها را در بهترین نقطه و مکان منزل خود بگذارید. البته نا گفته نماند که خرید یک مبل مرغوب سبب می شود فرسودگی مبل به تعویض بیفتد پس هیچگاه نباید در حین خرید مبلمان به سراغ مبل های بی کیفیت و ارزان قیمت بروید چرا که معمولا مبل های بی کیفیت پس از فرسوده شدن قابلیت ترمیم نخواهند داشت اما مبل هایی که از کلاف خوب و با کیفیتی برخوردار هستند به سادگی ترمیم می شوند و پس از تعمیر چندین سال نیز قابل استفاده خواهند بود.

هزینه تعمیرات مبل در نارمک

عوامل زیادی در تعیین هزینه تعمیرات مبل در نارمک تاثیر دارند به همین دلیل در ادامه به بررسی برخی از عوامل موثر در هزینه تعمیرات مبل در نارمک می پردازیم:

 تعویض رویه مبل: دلیل مراجعه بیشتر افراد به تعمیرات مبل در نارمک تعویض رویه مبل است چرا که رویه مبل همواره در معرض تماس بوده به همین دلیل نیز زود تر از دیگر قسمت های مبل فرسوده و رنگ و رو رفته می شود. عوامل موثر در هزینه تعویض رویه مبل عبارتند از:

  • نوع و جنس پارچه
  •  متراژ پارچه
  • محل خریداری پارچه

نکته: اگر قسمت کوچکی از رویه مبل آسیب دیده است و نیازی به تعویض کامل رویه مبل نیست توصیه می کنیم فقط به ترمیم قسمت آسیب دیده آن بپردازید تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 تعویض فوم: اگر فوم مبل شما نیاز به تعویض دارد باید بدانید نوع فومی که انتخاب می کنید در هزینه ای که باید بپردازید نقش مهمی را ایفا می کند چرا که قیمت فوم های سرد بیشتر از فوم گرم است البته لازم به ذکر است که فوم های سرد طول عمر بیشتری نیز دارند.

 تقویت کلاف مبل: تقویت کلاف مبل نیز مانند تعویض رویه مبل هزینه زیادی را می طلبد پس توصیه ما به شما این است که فقط در مواقعی به تقویت کلاف مبل اقدام کنید که واقعا نیاز به تعمیر و یا تقویت دارد در غیر این صورت فقط سبب بالا رفتن هزینه تعمیر مبل های خود می شوید.

 رنگ کاری و یا ورق کاری بدنه مبل: پس از مدتی ممکن است بدنه و چوب مبل دچار آسیب و خراشیدگی شود که در این صورت نیاز به رنگ کاری خواهد داشت. اگر قصد ورق کاری مبلمان خود را دارید باید بدانید که هزینه ورق کاری بسیار بیشتر از رنگ کاری مبل است.

 ایاب و ذهاب: شاید برای برخی از افراد عجیب باشد اما اگر با دید بازتری به این مسئله نگاه کنید می بینید که هزینه ایاب و ذهاب آن قدر ها هم که شما فکرش را می کنید در هزینه تعمیرات مبل در نارمک بی تاثیر نیست پس اگر می خواهید به طور دقیق هزینه تعمیرات مبل در نارمک را محاسبه کنید باید هزینه ایاب و ذهاب را نیز در نظر بگیرید. در نظر گرفتن هزینه ایاب و ذهاب سبب می شود شما در انتخاب کارگاه تعمیرات مبل در نارمک هم دقت کنید و کارگاهی را انتخاب کنید که به محل زندگی شما نزدیک تر است.
البته برخی از کارگاه های تعمیرات مبل در نارمک خدمات رایگانی را به مشتریان خود ارائه می دهند که ایاب و ذهاب نیز جزو این خدمات است پس برای صرفه جویی در هزینه های خود می توانید چنین کارگاهی را برای تعمیر مبل های خود انتخاب کنید.
 دستمزد تعمیرکار: دستمزد تعمیرکار نیز از جمله مواردی است که باید در حین محاسبه هزینه تعمیرات مبل در نارمک به آن دقت کنید چرا که دستمزد تعمیرکاران یکسان نیست و هر چقدر تجربه و مهارت تعمیرکار بیشتر باشد مسلما دستمزد بیشتری نیز دریافت خواهد کرد.

29 جولای. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک
چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک

امروزه نحوه چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که زندگی آپارتمانی در دهه های اخیر افزایش چشم گیری داشته و روز به روز نیز افراد زیادی به زندگی آپارتمانی روی می آورند مخصوصا افرادی که به تازگی مستقل شده اند و یا تشکیل زندگی داده اند معمولا اولین تجربه زندگی مستقل خ …

نکات خرید مبل کلاسیک
نکات خرید مبل کلاسیک

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نکات خرید مبل کلاسیک چیست؟
هیچگاه شناخت نکات خرید مبل کلاسیک را دست کم نگیرید و بدون اطلاعات دقیق نسبت به خرید مبل های کلاسیک اقدام نکنید چرا که ده ها نکته برای خرید بهترین مبل کلاسیک وجود دارد که توجه به آن ها سبب خریدی رضایت بخش خواهد شد و عدم توجه به آن ها نیز م …