تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با تعمیرات مبل با خدمات مبل شانا بیشتر آشنا می شوید و مبلمان خود را برای تعمیرات به شرکت معتبری می سپارید. با ما همراه باشید. تعمیر مبل به صورت حرفه و تخصصی با قیمت مناسب و تعمیر مبل راحتیتعمیرات مبل تعمیر مبل تعمیر مبل چرم و تعمیر مبل استیل با قیمت مناسب انجام می شود.

تصویر زیر نمونه ای از تعمیرات مبل شانا است برای مشاهده نمونه کار های بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 تعمیرات مبل به کمک ما آمده است تا صرفه جویی در هزینه باشد و با کمترین هزینه بتوانیم از مبل های خود به مدت زمان بیشتری استفاده کنیم. اما باید توجه داشته باشید که مبل شما تا چه حدی از فرسودگی رسیده است آیا می توان آن را تعمیر کرد یا خیر؟ چون تعمیر برخی از مبل ها که عمر خود را کرده اند فقط هزینه ای اضافی برای شما خواهد بود و خریدن مبل جدید گزینه ای بهتر است. تعمیرات مبل باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود و باید برای تعمیر آن به شرکت های تعمیرات مبل مراجعه کنید. با تعمیر مبل تان در هزینه هایتان صرفه جویی خواهید کرد.

مبلمان یکی از اسباب ضروری هر خانه ای است که استفاده مکرر از مبل باعث شده است تا مبل ها آسیب ببینند و افراد به دنبال تعمیر مبل خود باشند.

متاسفانه استفاده زیاد از مبل باعث می شود عمل مبل شما کوتاه تر شود .  شکستگی پایه مبل، فرورفتگی فوم و اسفنج مبل، خراب شدن پارچه همه و همه از مواردی است که ظاهر مبل شما را خراب می کند. مبل شانا با ارائه راهکار های طولانی مدت این امکان را فراهم می کند تا با تعمیر مبل خود سال ها از آن استفاده کنید.

عکس تعمیرات مبلمان

مبل شانا مفتخر است با افراد مجرب که آگاه به کسب و کار در بازار مبل و آشنا به چرخه تولید مبل هستند تعمیرات مبل شما را با بهترین کیفیت انجام دهد.

تعمیر مبلمان

تعمیرات مبل نمونه کار

تصاویر زیر نمونه ای از تعمیر مبل است که توسط مبل شانا انجام شده است. در ادامه می توانید نمونه کار های بیشتری از تعمیرات مبل را مشاهده کنید. در تصاویر زیر همان طور که مشاهده می کنید پارچه مبل عوض شده است و ترمیم تشک مبل به نحو احسنت انجام شده است.

عکس قبل و بعد تعمیرات مبل

تعمیرات مبل چیست

تعمیرات مبل به فرایندی گفته می شود که با استفاده از آن مبل هایی که آسیب دیده اند و قابل استفاده نیستند ترمیم می شوند و معایب آن رفع شود. تعمیرات مبل انواع مختلفی بسته به طراحی مبل , جنس مبل و مواد استفاده شده در آن دارد که با توجه به نوع فرسودگی آن به کارگاه یا محل کار انتقال داده میشود .

تعمیرات مبل چیست
تعمیرات مبل عبارت اند از: تعمیر رویه مبل , تعمیر پایه ی شکسته ی مبل , رنگ کردن دوباره ی مبل ها , تعمیر زیره مبل ها , تعمیر پارچه ی مبل ها و تغییر آنها و … تعمیرات مبل یکی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در هزینه می باشد و شما میتوانید با هزینه ای کمتر مبلی جدید را داشته باشید و طراحی منزلتان را تغییر دهید همچنین می توانید مبل های قدیمی و تاریخی خود را که دوام بیشتری دارند تعمیر کنید و از آنها به مدت بیشتر استفاده نمایید. 

تعمیر مبل استیل و راحتی

تعمیر مبل هم راهی آسان و کم هزینه برای شما به حساب می آید و هم مبل را به سلیقه ی خود می توانید دوباره بازسازی کنید.

تعمیر مبل چیست

انواع خدمات تعمیرات مبل 

انواع خدمات تعمیرات مبل 

تعمیر مبل کاری به صرفه برای هر فردی به حساب می آید و انجام آن برای تازه کردن و تغییر دکوراسیون منزل لازم است. استفاده طولانی از مبل باعث پاره شدن پارچه ی رویه , شکستن پایه ی مبل , خراب شدن روی دسته مبل , کثیفی مبل  و خراب شدن فنر های آن میشود در واقع تعمیرات مبل نسبت به خرید آن بسیار مقرون به صرفه تر است اما برای تعمیر آن نیاز به متخصص است تا بسته به نوع مبل شما و مشکل آن به تعمیر آن بپردازد. تعمیر مبل نیز مانند سایر اثاث منزل دارای شرکت هایی می باشد که تمامی مشکل های مبل را رفع می کنند و شما به راحتی می توانید با مراجعه به شرکت های تعمیر مبل از تمامی خدمات آنها استفاده کنید.

از جمله خدمات این شرکت ها در تعمیرات مبل می توان به رنگ کاری مبل , رویه کوبی مبل , برطرف کردن شکستگی های آن , تعمیر مبل با تعمیر کلاف مبل , تعویض اسفنج و پارچه ی رویه مبل , رفع اشکالات نجاری و لقی کلاف ها , تعویض رویه مبل چرمی , تعمیر مبل راحتی و تعمیر فنر کشی مبل اشاره کرد. این شرکت ها با داشتن افرادی آموزش دیده و مجرب تمامی مشکلات مبل های شما را رفع می کند.

تعمیرات مبل به تنهایی برای شما کاری دشوار است و نیازمند تجربه و دانش است پس بهتر است که مبل های خود را به این شرکت ها بسپارید تا بر اساس سلیقه و طراحی منزل تان تعمیرات را انجام دهند و مشکلتان را حل کنند.

تصویر زیر نمونه دیگر از نمونه کار خدمات تعمیر مبل شانا است.شما برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل شانا می توانید با کارشناسان ما در مبل شانا تماس بگیرید.

تعمیر مبل قبل و بعد

 تعمیر مبل : مناطق خدمت رسانی مبل شانا

مبل شانا با گسترش شعبات خود به تمامی مناطق تهران و کرج  و شهرستان ها خدمت رسانی می کند. حمل و نقل مبل های شما در تهران و کرج به صورت رایگان انجام می شود. در ادامه با مناطق خدمت رسانی مبل شانا آشنا می شویم.

 تعمیر مبل : مناطق خدمت رسانی مبل شانا

مناطق خدمت رسانی تعمیر مبل شانا در تمامی محلات تهران است. از این رو تمامی ساکنین شمال تهران می توانند از خدمات تعمیر مبل شمال تهران استفاده کنند. کافی است برای استفاده از خدمات ما با ما تماس بگیریدو کارشناسان تعمیر مبل شانا در محل حضور پیدا کرده و با کارشناسی دقیق از قیمت مناسبی را برای تعمیرات مبل شما براورد می کنند.

تعمیر مبل شمال تهران

مناطق خدمت رسانی تعمیرات مبل شانا در شمال تهران
تعمیر  مبل در تجریش
تعمیر  مبل در زعفرانیه
تعمیر  مبل در نیاوران
تعمیر مبل در فرشته
تعمیر مبل در جردن
تعمیرمبل در ولنجک
تعمیر مبل در قلهک
تعمیر مبل در اوین
تعمیر مبل در پاسداران
تعمیر مبل در ازگل
تعمیر مبل اقدسیه
تعمیر مبل فرمانیه

تعمیر مبل شمال تهران

مبل شانا به عناون قطب اصلی تعمیر مبل شرق تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات مبل به شما عزیزان است. دفتر مرکزی تعمیر مبل شانا در محدوده شرق تهران قرار دارد از این رو به تمامی ساکنین غرب تهران خدمات ویژه ای ارائه می شود.

مناطق خدمت رسانی تعمیرات مبل شانا در تعمیرات مبل شرق تهران شامل تهرانپارس، پیروزی، مینی سیتی، هفت خوض و سایر مناطق شرق تهران است.

مناطق خدمت رسانی تعمیرات مبل شرق تهران
تعمیر مبل در تهرانپارس
تعمیر مبل در رسالت
تعمیر مبل در حکیمیه
تعمیر مبل در نظام‌آباد
تعمیر مبل در دلاوران
تعمیر مبل در شمیران نو
تعمیر مبل در پیروزی
تعمیر مبل در هنگام
تعمیر مبل در هفت حوض
تعمیر مبل در امام حسین

تعمیر مبل شرق تهران

مناطق خدمت رسانی تعمیرات مبل شانا در غرب تهران
تعمیر مبل در  یافت آباد
تعمیر مبل در جنت آباد
تعمیر مبل در ستارخان
تعمیر مبل در شهرک غرب
تعمیر مبل در پونک
تعمیر مبل در سعادت آباد
تعمیر مبل در صادقیه
تعمیر مبل در ستارخان
تعمیر مبل در شهران
تعمیر مبل در گیشا
تعمیر مبل در چیتگر
تعمیرمبل در اشرفی اصفهانی
تعمیرمبل در بلوار فردوس

 

  • تعمیر مبل کرج

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل کرج آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل و رویه کوبی در منطقه کرج است. برای اطلاع از هزینه تعمیرات مبل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مناطق خدمت رسانی تعمیرات مبل در کرج
تعمیر مبل در مهرشهر کرج
تعمیر مبل در گوهردشت کرج
تعمیر مبل در عظیمیه کرج
تعمیر مبل در باغستان کرج
تعمیر مبل در فردیس کرج
تعمیر مبل در گلشهر کرج

تعمیرات مبل با رویه کوبی کرج

  • تعمیر مبل جنوب تهران
  • تعمیر مبل شهرستان

تعمیرات مبل با رویه کوبی

تعمیرات مبل با رویه کوبی یکی از انواع تعمیرات مبل به حساب می آید. این کار نیاز به تخصص دارد و به افرادی که رویه کوبی می کنند رویه کوب می گویند. رویه کوبی مبل به معنی تعمیر و ترمیم کلاف خام مبل است به این معنی که اگر کلاف مبل شما شکسته یا فرسوده شود با کمک افراد متخصص کلاف مبل های شما تعویض شده و آماده سازی میشود. رویه کاری مبل به دو دسته تقسیم می شود که عبارت اند از :

  • رویه کوبی روی کلاف خام یا تازه: این عمل همان ساخت مبل های تازه است که روی کلاف های خام یا نو انجام میشود.
  • رویه کوبی روی مبل های دسته دوم : این نوع رویه کوبی همانگونه که از نامش پیداست مناسب مبل های دسته دوم است که بعد از تعمیر این مبل ها هنگام فرسودگی استفاده میشود تا به حالت تازه بازگردد.

تعمیرات مبل با رویه کوبی  یکی از کارهای سخت به حساب می آید پر کردن محتوا ( ابر و اسفنج ، فوم ، پنبه و … ) الگو برداری پارچه مبل ، پارچه کوبی ، نصب سرمه و نوار و در آخر در صورتی که مبل نیاز به لکه گیری داشته باشد ( مبل هایی که فریم رنگ کاری شده داشته باشند ) از کار های رویه کوبی به حساب می آید. ابتدا رویه مبل باز میشود و در مرحله ی بعد تعمیرات داخلی مبل انجام می شود و در مرحله ی کار رویه کوبی مبل صورت میگیرد.

تعمیرات مبل با رویه کوبی

تعمیرات مبل با تعمیر کلاف مبل

یکی از نکات مهم که هنگام خرید مبل باید در نظر بگیرید کلاف مبل است چون کلاف مبل حکم استخوان مبل را دارد و تمامی قطعات مبل مانند اسفنج , پارچه و فوم روی کلاف قرار می گیرد پس استفاده از کلاف مناسب در مبل کاری مهم به حساب می آید. کلاف مبل شامل ، قید و پایه جلو و عقب مبل همچنین تاج

تعمیرات مبل با تعمیر کلاف مبل

و گوشواره می باشد که جنس آن در هر مبلی عمر مفید آن مبل را مشخص خواهد کرد.

عبارت کلاف سازی به معنی تجاری و بریدن قطعات مبل است و نیازمند دقت و حرفه ای بالا می باشد. استفاده از چوب های سبک و مقاوم و یک نوع در ساخت کل کلاف لازم است تا جابجایی مبل به راحتی صورت گیرد و مقاومت یکسانی داشته باشد پس هنگام تعمیر مبل توجه داشته باشید که کلافی انتخاب کنید که دارای مقاومت بالا باشد تا عمر مبل شما نیز افزایش داشته باشد.

آیا کلاف مبل شما را بازسازی ویا تقویت می کند؟

قبل از شروع به کار تعمیر کار باید مشخص کند که آیا مبل شما نیازی به تعمیر ویا بازسازی دارد یا خیر و حتما قبل از بازسازی ویا تقویت کلاف با شما هماهنگی های لازم برای هزینه آن صورت بگیرد.

تعمیرات مبل با تعمیر چوب و رنگ کاری تعمیر مبل پارچه ای

مبل ها چوبی به دلیل جنس شان در معرض آسیب هایی مانند خراشیدگی و یا شکستگی قرار دارند که این عوامل باعث میشود بیشتر نسبت به سایر جنس ها نیاز به تعمیر داشته باشند. انواع تعمیرات مانند خراش خوردگی , آسیب ناشی از سوختگی , تعمیر روکش مبل , که هر کدام دارای روش های مخصوص به خود برای تعمیر هستند برای مثال برای تعمیر خراشیدگی های مبل استفاده از چسب چوب و رنگ ها برای تبدیل رنگ چسب به رنگ مبل مورد نظر صورت می گیرد, برای تعمیر سوختگی از پد‌ پشمی و فولادی مرطوب ‌شده با ماده رنگ‌ بر می توان استفاده کرد. تعمیر مبل های چوبی نیز مانند سایر مبل ها باید توسط افراد با تجربه و حرفه ای صورت بگیرید تا مشکلات آن حل شود همچنین می توانید روی مبل هایتان از طراحی های چوبی و بتونه کاری استفاده کنید که زیبایی آن را دوچندان خواهد کرد.
رنگ کاری مبل های چوبی نیز نوعی دیگر از تعمیرات به حساب می آید اما ابتدا باید جنس چوب را مشخص کنید سپس با توجه به جنس آن رنگ کاری مورد نظر را با توجه به سلیقه ی خود انتخاب کنید. مبل های پارچه ای دو نوع هستند مبل هایی که پارچه ای بدون طرح دارند و مبل های پارچه ای طرح دار. مبل های پارچه ای راحتی و نرمی بیشتری نسبت به سایر مبل ها دارند و ست کردن مبل های پارچه ای با طراحی منزل کاری آسان تر خواهد بود. در مبل های پارچه ای دقت در انتخاب پارچه هنگام تعمیر مهم است پارچه ای انتخابی شما باید دارای طول عمر زیاد و جنس محکمی باشد تا هزینه های شما برای تعمیرات مبل پارچه ای بیهوده نباشد.

 

تعمیرات مبل چرم

مبل های چرمی دارای جنسی حساس نسبت به مبل های دیگر هستند برای مثال مبل های چرمی باید دور از وسایل گرمایش و گرمازا قرار گیرد چون باعث خشکی و شکننده شدن آن خواهد شد و مبل های چرمی مخصوصا رنگ روشن بیشتر در معرض کثیف شدن قرار دارند همچنین پوسته پوسته شدن چرم نیز از ویژگی های دیگر آن به حساب می آید و این موارد حساسیت  مبل های چرمی را مشخص میکند.

نمونه کار تعمیرات مبل چرمی و تعویض رویه مبل چرم

مبل های چرمی برای مکان هایی با فضای باز مناسب است و باید مطمئن شوید که مبل چرمی به طراحی منزلتان ست خواهد شد بعد اقدام به خرید آن کنید. تعمیر مبل های چرمی به صورت کامل انجام میشود به این گونه که باید تمامی چرم مبل از نو نصب شود.

هنگام تعمیر مبل چرمی سعی کنید چرم هایی انتخاب کنید که دارای رنگ تیره تر و لطافت و نرمی خاص هستند این نوع چرم از نوع مرغوب آن به حساب می آید.انتخاب چرم های بلوطی گزینه ای مناسب به حساب می آید چون به هر طراحی هماهنگی دارد و هم زمینه ای کاملا زیبا برای شما به ارمغان خواهد آورد.انتخاب مبل های چرمی بزرگ بهتر است چون راحتی بیشتری نسبت به سایر مبل ها دارد.

تعمیرات مبل راحتی

مبل راحتی بیش تر از سایر مبل ها خراب می شود در نتیجه نیاز به تعمیر دارد. در تعمیر مبل راحتی به جنس پارچه دقت کنید تا رنگ مبل شما پس از تعمیرات با دکوراسیون خانه هماهنگی داشته باشد. همچنین می توانید از انواع پارچه های گل دار برای تعویض رویه مبل خود استفاده کنید.

هزینه تعمیر مبل راحتی معمولا کمتر از مبل های استیل است چرا که قیمت پارچه کمتر از پارچه مبل راحتی است. شما می توانید با ارسال تصویر مبل خود از قیمت تعمیر مبل راحتی اطلاعات کافی راکسب کنید.

تعمیرات مبل استیل

اگر به نمونه کار های مبل شانا دقت کنید بیشتر نمونه کار های مبل شانا مبل های استیل و سلطنتی است. مبل های استیل از قیمت بالاتری نسبت به مبل های راحتی برخوردار هستند از این رو تعمیرات مبل استیل معمولا به صرفه است چراکه هزینه تعمیرات مبل خیلی کمتر از خرید مبل جدید است.

در تعمیرات مبل استیل تعمیرکار مبل پس از بررسی کلاف مبل و تعمیر کلاف و فرورفتگی های مبل تعمیر مبل استیل راانجام می دهد. تصویر زیر مراحل تعمیرات مبل استیل را نشان می دهد.

مراحل تعمیرات مبل استیل

برآورد هزینه تعمیرات مبل

همانگونه که میدانید هزینه تعمیرات مبل از خرید مبل بسیار کمتر خواهد بود اما هزینه ی تعمیرات مبل ها با هم متفاوت است.عواملی که به هزینه تعمیرات مبل بستگی دارند عبارتند از : جنس مبل , میزان فرسودگی مبل , مواد استفاده شده برای تعمیر مبل , تعداد مبل های آسیب دیده ,نوع تعمیر مبل و … که شما ابتدا باید با متخصص این حرفه مشاوره کنید و بعد از تعیین این موارد می توانید هزینه ی تقریبی برای تعمیر مبل را مشخص کنید.

نوع خدمات تعمیرات مبل هزینه حدودی تعمیرات مبل برای مبل 7 نفره
هزینه حمل و نقل با توجه به مبدا و مقصد
رنگ آمیزی بدنه مبل 1500,000  – 10,000,000 تومان
قیمت پارچه برای رویه کوبی متری 60,000 – 700,000  تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل راحتی 2,200,000 – 6,000,000  تومان
رویه کوبی و تعویض اسفنج مبل استیل 3,500,000 – 9,000,000  تومان

عوامل دیگری مانند محدودیت زمانی که برای تعمیر مبل تعیین می کنید یا عتیقه بودن یا نبودن مبل و ایاب و ذهاب نیز در هزینه نقش دارد.

بهترین روش براورد هزینه تعمیرات مبل چیست؟

عکس کامل مبل خود را برای تعمیرکار خود ارسال کنید

چه زمانی برای تعمیر مبل اقدام کنیم؟

این سوال از آن دسته از سوال هایی است که ما با دیدن مطالب مختلف درباره تعمیرات مبل به فکر آن میفتیم. گاهی ممکن است از خود سوال کنیم مگر مبل را می توان تعمیر کرد؟ اصلا چرا باید مبل های خود را تعمیر کنیم؟ حتی بسیاری از افراد گمان می کنند تنها راه داشتن مبل های نو فقط تعویض و خرید مجدد آن است و لاغیر. اما در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ صحیح و مناسبی داده می شود و همچنین سوال مهم و به جای “چه زمانی مبل نیاز به تعمیر دارد؟” را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می دهیم.

مسئله ای که همه ما به خوبی از آن آگاه هستیم این است که مبلمان نیز مانند سایر وسایل و اسباب و اثاثیه خانه پس از مدتی فرسوده شده و کیفیت خود را از دست می دهند. فرسودگی و از دست رفتن کیفیت مبلمان به قیمت و میزان مرغوبیت و یا حتی مکان قرار گیری مبل در خانه ربطی نداشته و خواه یا ناخواه پس از مدتی همه ما با این منظره (فرسودگی مبلمان) روبه رو می شویم؛ به قول معروف فرسودگی مبلمان ما دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.
البته لازم به یادآوری است افرادی نیز هستند که به دلیل فرسودگی مبلمان خود را برای تعمیر به دست تعمیرکاران نمی سپارند بلکه برا ایجاد تغیراتی در طرح و رنگ آن دست به تعمیر می زنند.
قبل از پاسخ به سوال “چه زمانی مبل نیاز به تعمیر دارد؟” باید مبل خود را مورد بررسی قرار دهیم که آیا مبل ما ارزش تعمیر شدن را دارد یا خیر؟
با مطرح شدن سوال فوق ممکن است بعضی افراد از خود سوال کنند “مگر هرچیز فرسوده ای قابل تعمیر شدن نیست؟”
بله وسایل فرسوده را می توان تعمیر کرد اما همانطور که گفته شد باید پیش از تعمیر بررسی کنیم که آیا ارزش تعمیر را دارد؟
پس قبل از تعمیر مبل نیز باید این سوال را از خود بپرسیم چرا که بعضی از مبل ها به دلیل نداشتن کلاف خوب ارزش تعمیر ندارند. اگر مبل دارای کلاف خوبی نباشد حتی اگر آن را تعمیر کنید پس از مدت کوتاهی دوباره کیفیت خود را از دست می دهد و تمام هزینه هایی که صرف تعمیر مبل کرده اید بخ هدر می رود. پس به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به تعمیر کلاف مبل های خود را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و از باکیفیت بودن کلاف آن مطمئن شوید.

سوالات متداول تعمیرات مبل

هزینه و تعرفه تعمیرات مبل چگونه براورد می شود؟

هزینه تعمیرات مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع و جنس پارچه انتخابی، میزان خرابی مبل شما و دستمزد تعمیرکار ارتباط مستقیمی با هزینه دارد.

آیا هزینه حمل و نقل مبل به عهده خودم هست؟

هزینه حمل و نقل مبل برای مشتریان تهران و کرج در مبل شانا رایگان است.

درصورتی که فوم مبل تورفتگی داشته باشد چه کار کنیم؟

شما می توانید با فرستادن تصویر مبل و دریافت مشاوره راهنمایی لازم را از مبل شانا دریافت کنید.

آیا می توانم عکس مبلم را برای شما بفرستم؟

بله شما می توانید با ارسال تصویر مبل از میزان هزینه اطلاعات لازم را کسب کنید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

خدمات تعمیرات مبل

تعمیرات مبل ارزان

تعمیرات مبل ارزان

بسیاری از افراد که می خواهند مبلمان خود را تعمیر کنند معمولا به دنبال خدمات تعمیر مبل ارزان هستند و شرکتی را می خواهند که تعمیرات مبل خود را با قیمت مناسب انجام دهد . آیا سپردن مبل برای تعمیرات با قیم …

تعمیرات مبل تهران

تعمیرات مبل تهران

مبل شانا با سال ها تجربه موفق در زمینه تعمیرات مبل تهران آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل است. برای اطلاع از تعرفه های تعمیرات مبل تهران می توانید با ما در ارتباط باشید.

در دنیای پر از تبلیغات …

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی در مبل شانا با متخصصان حرفه ای تعمیرات مبل انجام می شود. تعمیرات مبل راحتی با توجه به میزان خرابی مبل شما انجام می شود و می تواند با ترمیم کلاف ، اسفنج و تعویض رویه مبل ظاهر زیبایی د …

تعمیرات مبل چرم

تعمیرات مبل چرم

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل چرم آماده ارائه خدمات تعمیر مبل چرمی و تعویض رویه آن است. مبل های چرمی مبل های بسیار حساسی هستند که معمولا بعد از مدتی پوسته پوسته می شوند و ممکن است رویه …

تعمیرات مبل کرج

تعمیرات مبل کرج

مبل شانا با ارائه خدمات تخصصی در تعمیرات مبل کرج آماده خدمت رسانی به شما ساکنین کرج است. برای اطلاع از قیمت تعمیر مبل می توانید با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید.
تعمیرات مبل کمک بزرگی برای هر فردی تل …

تعویض رویه مبل

تعویض رویه مبل

آیا می خواهید تغییراتی در دکوراسیون خود ایجاد کنید و در انتخاب رنگ مشکل دارید ؟ آیا می دانستید که امروزه به راحتی با تعویض رویه مبل می توانید رنگ مبل خود را با دکوراسیون خانه هماهنگ کنید. شما می توانی …

آخرین مطالب
تعمیر مبل اصفهان
تعمیر مبل اصفهان

خدمات تعمیر مبل اصفهان توسط تعمیرکاران بسیاری ارائه می شود اما نکته مهمی که باید در رابطه با تعمیرات مبل به آن توجه داشت این است که تعمیرکار و یا کارگاه تعمیرات مبل حرفه ای و معتبری را برای تعمیر مبل هایتان انتخاب کنید چرا که با توجه به افزایش قیمت مبلمان در سال های اخیر، سپردن آن ها به دست تعم …

تعمیرات مبل قیطریه
تعمیرات مبل قیطریه

کارگاه تعمیرات مبل قیطریه که زیر نظر مبل شانا است خدمات تخصصی و حرفه ای را در زمینه تعمیرات مبل به متقاضیان ارائه می دهد که در ادامه به برخی از این خدمات اشاره خواهیم کرد در نتیجه اگر قصد مراجعه به کارگاه تعمیرات مبل قیطریه را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
تعویض روکش مبل در قیطریه
تعوی …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

هزینه تعمیر مبل در ونک
تعمیرات مبلمان در ونک

کارگاه تعمیرات مبلمان در ونک زیر نظر مبل شانا مشغول ارائه خدمات متنوع به افرادی است که قصد تعمیر مبل های خود به صورت حرفه ای و تخصصی را دارند.
اگر مبل های قدیمی، فرسوده و یا آسیب دیده ای در منزل دارید توصیه می کنیم به جای مراجعه به فروشگاه و نمایشگاه های مبلمان به کارگاه تعمیرات مبلمان در ونک مراجعه …

چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک
چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک

امروزه نحوه چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که زندگی آپارتمانی در دهه های اخیر افزایش چشم گیری داشته و روز به روز نیز افراد زیادی به زندگی آپارتمانی روی می آورند مخصوصا افرادی که به تازگی مستقل شده اند و یا تشکیل زندگی داده اند معمولا اولین تجربه زندگی مستقل خ …

نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

ارسال دیدگاه

09122835893