تعمیرات مبل شمال تهران نیاوران

امروزه با  بالا رفتن قیمت مبلمان خرید هر ساله یا دو سال یکبار کار مبل مشکل خواهد بود اما استفاده از یک مبل به مدت طولانی هم باعث تکراری شدن طراحی منزل میشود و هم مبل ها دیگر زیبایی و کیفیت اولیه را نخواهند داشت خوب وجود چنین شرایطی به معنای مشکل است. اما این مشکل به راحتی با تعمیر مبل قابل حل تعمیرات مبل نیاوران شمال تهراناست و دیگر نیازی نیست طراحی یکنواخت منزل را به مدت زمان طولانی تحمل کنید. تعمیرات مبل نیاوران با ارائه خدمات خود مبل های قدیمی و فرسوده ی شما را مانند روز اول تازه و سالم می کند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای خرید مبل نخواهد بود.

تعمیرات مبل نیاوران مبل شانا

تعمیرات مبل نیاوران برای انجام کار ساخت و تعمیر مبل دارای مجوز رسمی بوده و در این عرصه تجربه ی بالایی دارد. تعمیرات مبل های مدرن , کلاسیک و سلطنتی به راحتی در این تعمیرات انجام میشود و بسته به مشکلاتی که مبل شما دارد خدمات برایش صورت میگرد.

 

گروه تعمیرات مبل شانا در تعمیرات مبل شمال تهران نیاوران با کمک جدیدترین تجهیزات و پیشرفته ترین امکانات سعی در این دارد تا کار مشتریان خود را با بالاترین کیفیت در اختیارشان قرار دهد در واقع هدف این تعمیرات مبل فقط تعمیر مبل نیست بلکه تعمیر مبل با جلب رضایت مشتری است .

خدمات مبل شانا در محلات نیاوران

مبل شانا در همه ی محلات اقدام به ارائه خدمات می کند که یکی از این محلات نیاوران است. مبل شانا خدمات خود را بر اساس نیاز های مشتریان ارائه کرده و بر اساس همین نیاز ها انجام می دهد در واقع فقط کافی است که با این تعمیرات تماس بگیرد یا به آنجا مراجعه کنید تا مبل های شما با هر نوع آسیب و فرسودگی تعمیر شود.برخی از خدمات مبل شانا در محلات نیاوران به شرح زیر می باشند:

 • تعویض پارچه و بازسازی انواع مبل ها
 • تعویض رویه ی مبل های چرمی
 • انجام تمام کارهای نجاری برای شکستگی مبل
 • ارائه مشاوره رایگان
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت و تعمیرات مبل
 • رنگ کاری انواع مبل ها
 • تسویه بعد از تایید کار از طرف مشتری
 • ارائه خدمات حمل و نقل مبلمان
 • بسته بندی کامل مبل ها برای ارسال
 • استفاده از انواع ماشین ها بسته به نوع مبل ارسالی
 • تعمیر مبلمان در منزل
 • انجام ورق کاری با روکش طلا و نقره
 • طراحی مبل ها با سلیقه مشتری
 • رویه کوبی برای انواع مبلمان

هزینه تعمیرات مبل

نحوه ی حمل و نقل مبل در تعمیر مبل نیاوران

تعمیرات مبل نیاوران با ارائه خدمات حمل و نقل رایگان در تهران مبلمان توسط ماشین های مخصوص کار را برای مشتریان خود آسان کرده است. این کار توسط گروه های حرفه ای و متخصص انجام میشود که حمل مبلمان را با دقت بالا انجام می دهند.

مبل شانا با حمل رایگان مبل شما در تهران خدمات ویژه ای را در تعمیرات مبل ارائه می دهد.

نحوه ی حمل و نقل مبل در تعمیر مبل نیاوران

برآورد هزینه در تعمیر مبل نیاوران

کار تعمیرات مبل و بازسازی آن کار دشواری است و حتما باید توسط افرادی متخصص انجام شود تا بعد از مدت کوتاهی دوباره با مشکل روبرو نشوید اما خوب سپردن کار به این متخصصان کاری هزینه بر است و باید بودجه ای را برایش تعیین کنید اما این هزینه بسیار به صرفه تر از خرید مبلمان خواهد بود.

هزینه ی تعمیر مبل در نیاوران در مرحله ی اول به مبل خودتان بستگی دارد به این معنی که میزان آسیب دیدگی آن چقدر است در مرحله ی دوم به متخصصی که دارد این مبل را بازسازی می کند چه دستمزدی را دریافت می کند.  البته موارد دیگری مانند عتیقه بودن مبلتان که دقت و ظرافت بالایی می خواهد یا میزان کارگر و موادی که برای این تعمیرات لازم بوده نیز در تعمیرات مبل نیاوران موثر است و در نظر گرفته میشود. هزینه ی همه ی این موارد بعد از تعیین خدمات مشخص میشود که توسط شرکت یا کارگاه به مشتری اطلاع داده میشود.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه تعمیرات مبل راحتی ، استیل و چرم با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید.

 

۲۷ آذر. ۱۳۹۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیر فوم مبل
تعمیر فوم مبل

همان طور که می دانید در بسیاری از مواقع مبل شما نیاز به تعمیر دارد و به دلیل فرورفتگی در مبل نیاز است تا مبل شما تعیمر شود. مبل شانا با ارائه خدمات تعمیر فوم مبل با بهترین و با کیفیت ترین فوم ها آماده ارائه خدمت رسانی است. تعمیرات مبل شانا آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر ، رویه کوبی و تعویض پارچه مب …

تعمیر مبل در شهرری
تعمیر مبل در شهرری

یکی از بزرگترین خدماتی که شرکت خدمات مبل شانا برای متقاضیان خود ارائه می دهد تعمیرات انواع مبلمان مانند مبل تعمیرات مبل راحتی، استیل، سلطنتی، تخت خواب شو و کاناپه که با استفاده از بهترین پارچه ها و استفاده از انواع فوم ها و اسفنج ها انجام می شود.
تعمیرات مبل در شهرری : مبل شانا
علاوه بر استفاده از م …

نجاری در تعمیرات مبل
نجاری در تعمیرات مبل

در بعضی از مواقع مشتریانی که برای تعمیر مبل مراجعه می کنند با این پرسش مواجه اند که آیا خدمات نجاری مبل نیز شامل خدمات تعمیرات مبل می شود؟ به عبارتی در بعضی از مواقع دیده می شود که مشتریان می خواهند تغیراتی در دسته و یا چوب مبل خود ایجاد کنند که نیاز به تجاری مبل دارد. قبل از اینکه برای نجاری مبل خو …