هزینه تعمیرات مبل

بسیاری از افرادی که با کارشناسان مبل شانا تماس می گیرند قبل از سوالات تخصصی از سوالاتی در خصوص هزینه تعمیرات مبل خود می پرسند. از این رو سعی کردیم با پاسخ به این سوال بسیاری از سوالات در خصوص هزینه تعمیرات مبل را پاسخ دهیم.

قیمت و هزینه تعمیر مبل

معمولا کارشناسان مبل شانا از مشتریان می خواهند تا تصاویر مبل خود را برای آن ها ارسال کنند تا بتوانند هزینه تعمیرات مبل را به صورت دقیق تری براورد کنند.

اگر به فکر ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل خود هستید پس به سراغ تاثیر گذار ترین جزء آن بروید. بله درست شنیدید تاثیر گذار ترین جزء دکوراسیون هر خانه، مبلمان آن است. اگر می خواهید تغییری اساسی به دکوراسیون منزل بدهید تغییر مبلمان خانه بهترین گزینه خواهد بود. اما این تغییر با قیمت های سر سام آور بازار مبل امروز چگونه ممکن است؟

تعمیرات مبل - هزینه تعمیرات مبل

قیمت بالای مبل ها می تواند بسیاری از افراد را که قصد دارند دستی به سر و روی مبلمان خود بکشند، منصرف کند. اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم: شما می توانید تعمیرات مبل را جایگزین تعویض مبل کنید. با این کار دیگر نگران ایجاد هزینه های بسیار زیاد نباشید چرا که هزینه تعمیرات مبل نسبت به تعویض آن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

هزینه تعمیرات مبل در تهران و کرج

مبل شانا به تمامی ساکنین تهران و کرج و شهرستان ها خدمات ویژه ای را ارائه می دهد و از آنجایی که شعبه اصلی این شرکت در تهران واقع شده است. ساکنین تهران و کرج هیچ هزینه ای برای ایاب و ذهاب ، کارشناسی قیمت تعمیر مبل و حمل و نقل نمی پردازند.

هزینه تعمیرات مبل در تهران و کرج با توجه به قیمت اتحادیه و میزان خرابی مبل شما براورد می شود.

هزینه تعمیرات مبل در تهران و کرج

عوامل موثر بر قیمت و هزینه تعمیرات مبل

عوامل زیادی در میزان هزینه نهائی تعمیرات مبل موثر است . به طور مثال میزان فرسودگی مبل، نوع پارچه انتخابی ، زمان و دستمزد تعمیرکار مبل همه و همه در هزینه تعمیرات مبل موثر است.

در ادامه با عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل آشنا می شویم. تصویر زیر نمونه ای از تعمیرات مبل شانا است که با تعویض رویه انجام شده است.

عوامل موثر بر قیمت و هزینه تعمیرات مبل

هزینه تعمیرات مبل

هزینه رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل چیست و در رویه کوبی چه کار هایی بر روی مبل انجام می شود؟

ممکن است شما نیز جزو آن دسته از افراد باشید که با شنیدن واژه رویه کوبی مبل سوال فوق به ذهنتان خطور کند، پس در ادامه ابتدا به تعریف مختصر رویه کوبی مبل می پردازیم:

تعریف رویه کوبی مبل: به تمامی اعمالی که بر روی کلاف خام مبل انجام می شود رویه کوبی می گویند. در رویه کوبی مبل های فرسوده نیز در صورت نیاز تمامی محتویات مبل اعم از فوم، فنر ها، تسمه، پنبه و… تعویض می شود و پس از طی تمامی مراحل ذکر شده پارچه مبل رویه آن کشیده می شود.

قابل ذکر است رویه کوبی مبل پر هزینه ترین بخش تعمیرات مبل است چنانچه قسمت هایی از مبل که نیاز به تعمیر و تعویض ندارند از تعمیر آن ها چشم پوشی کنید. مثلا اگر فوم و فنر مبل های شما سالم است پس نیازی به تعمیر آن ها نیست و فقط تعویض پارچه مبلی کفایت می کند.

عوامل متعددی در هزینه رویه کوبی و هزینه تعمیرات مبل  مبل موثر است که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم:

  • پارچه انتخابی برای رویه کوبی

پارچه هایی که شما انتخاب می کنید تاثیر بسیاری در میزان دستمزد تعمیرکار و قیمت تعمیرات مبل دارد مثلا اگر شما پارچه ای را انتخاب کرده اید که باید با ظرافت خاصی روی آن کار شود پس دستمزد تعمیرکار نیز بیشتر خواهد بود.

هزینه رویه کوبی مبل

  • اندازه و جزئیات مبل

هنگامی که مبلی را برای رویه کوبی به تعمیرکار می سپارید اولین چیزی که تعیین کننده هزینه رویه کوبی است، اندازه و ابعاد و همچنین جزئیات مبل است. به عنوان مثال هر چه مبل بزرگتر باشد و یا جزئیات طراحی اش بیشتر باشد در نتیجه دستمزد تعمیرکار نیز بیشتر می شود و هزینه تعمیرات مبل افزایش می یابد.

  • میزان و مدت زمان کار

مدت زمان صرف شده برای رویه کوبی مبل یکی از مهمترین عواملی است که هزینه رویه کوبی را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال دستمزد تعمیر یک مبل با یک صندلی نهار خوری تفاوت زیادی خواهد داشت.

  • زمان و تاریخ اقدام به رویه کوبی مبل

همواره به یاد داشته باشید که هزینه رویه کوبی مبل در روز های پایانی سال بسیار بیشتر از روز های عادی خواهد بود. در روز های پایانی سال به دلیل وجود سفارشات زیاد و همچنین کمبود وقت قبول سفارشات دیگر با هزینه های زیادی همراه خواهد بود. علاوه بر این توجه داشته باشید که در روز های پایانی سال ممکن است کار رویه کوبی مبل شما با کیفیت بسیار کمی انجام شود و دلیل آن نیز محدودیت زمانی است.

البته باید بدانید که گاهی هزینه های پایانی رویه کوبی مبل با هزینه های برآورد شده در اوایل کار متفاوت خواهد بود زیرا گاهی در حین رویه کوبی بخش هایی از مبل نیازمند تعمیر بوده است که با برداشتن رویه مبل مشاهده شده است.

هزینه تقویت کلاف مبل

میزان خرابی کلاف مبل از مواردی است که روی هزینه تعمیرات مبل موثر است. پیش از آن که بخواهید مبلی را تعمیر کنید باید کلاف مبل را بررسی کرده و ببینید آیا کلاف آن ارزش تعمیر دارد یا خیر. به یاد داشته باشید که تعمیر مبل هایی که کلاف آن ها مستحکم نیست، بیهوده بوده و پس از مدتی دوباره مبل کیفیت خود را از دست می دهد آن گاه شما مجبور به تعویض مبل خود خواهید بود. پس در همان ابتدای کار به بررسی کلاف مبل خود بپردازید اگر ارزش تعمیر را نداشت بدون صرف هزینه های اضافی آن ها را عوض کنید.

اما اگر مبلمان شما آنقدر بدنه مستحکم و قوی دارد که می توانید آن را تعمیر کنید به تعمیر آن بپردازید چرا که با تقویت و نو سازی کلاف مبل می توانید سال های سال از مبل های خود استفاده کنید.

در تقویت کلاف مبل، بدنه مبل توسط تعمیرکار به خوبی بررسی می شود. اگر پایه و بدنه مبل نیاز به تعمیر داشته باشد تعمیر می شوند. فنر ها، فوم، تسمه و… مبل نیز مورد بررسی قرار داده می شود و در صورت نیاز تعویض و یا تعمیر می شوند. به یاد داشته باشید که در تعمیر بدنه و یا تعویض فنر ها و… نسبت به خرید مبلمان جدید هزینه کم تری متحمل می شوید.

قیمت تعویض پارچه مبل

هزینه مربوط به تعویض پارچه مبلی با توجه به نوع، جنس و متراژ پارچه متغیر است و تاثیر مستقیمی بر روی قیمت و هزینه تعمیرات مبل دارد. قابل ذکر است در انتخاب پارچه مبلی خود فقط به رنگ، طرح و جنس آن ها توجه نکنید بلکه عواملی چون قرار گیری مبل در کدام قسمت خانه و یا میزان تمیز کاری نیز توجه کنید زیرا رویه کوبی مبل جزو آن دسته از کار هایی است که هر چند سال یک بار انجام می شود.

به عنوان مثال برای مبل های نشیمن خانه از پارچه های با دوام تر و ضخیم استفاده کنید همچنین میزان تمیز کاری مبل نیز در مدت زمان فرسوده شدن رویه مبل نقش زیادی دارد.

توصیه می شود برای رویه کوبی مبل هایی که از کلاف خوبی برخوردار نیستند از پارچه های گران قیمت استفاده نکنید چرا که پس از مدتی کوتاهی مبل کیفیت خود را از دست می دهد و تمام هزینه های صرف شده به هدر می رود.

 

هزینه تعمیرات مبل راحتی

مبل های راحتی جزو آن دسته از مبل هایی هستند که زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهند و باید نسبت به تعمیرات مبل راحتی اقدام کنید.

توصیه می کنیم اگر اسکلت، فوم و فنر مبل های راحتی سالم است تنها پارچه مبلی خود را تعویض کنید تا در هزینه های ایجاد شده جلوگیری کنید. اگر فوم مبل شما باید عوض شود ابتدا با تعمیرکار خود صحبت کنید که می خواهد از چه فومی استفاده کند چرا که قیمت فوم های سرد و گرم با هم متفاوت است.

به یاد داشته باشید که در انتخاب پارچه برای مبل های راحتی از پارچه های با کیفیت تری استفاده کنید تا پس از مدت کوتاهی کیفیت و رنگ خود را از دست ندهند و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

هزینه تعمیرات مبل راحتی

هزینه تعمیرات مبل استیل

مبلمان استیل که به مبل های کلاسیک نیز معروف هستند دارای ظرافت کاری بیشتری هستند به همین دلیل در مقایسه با مبل های دیگر آسیب پذیر تر هستند. به این صورت که اگر شما به یک مرکز تعمیرات مبل مراجعه کنید بیشترین نوع مبلی که در آن جا مشاهده می کنید مبل های استیل هستند.

هزینه تعمیر مبل استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. گاهی ممکن است مبلی که برای تعمیر به تعمیرکار تحویل داده اید فقط با تعویض رویه آن کار تعمیر تمام شود و دیگر نیاز به تعمیر های بیشتری نباشد. اما در بسیاری از موارد نیز باید کلاف مبل تعمیر شود که این سبب افزایش هزینه های تعمیر می شود.

عوامل دیگری نیز مانند مدل مبل استیل، اندازه مبل و همچنین میزان فوم مصرفی در آن و… در هزینه تعمیر این مبل ها موثر هستند.

توصیه می کنیم اگر می خواهید به طور دقیق از هزینه مربوط به تعمیر مبل های استیل مطلع شوید پس با تعمیر کار خود صحبت کنید و قبل از تحویل مبل برای تعمیر، عکس مبل خود را به تعمیرکار نشان دهید.

در مرکز تعمیر مبل شانا پیش از آن که برای تعمیر مبل خود اقدام کنید می توانید از مشاوره های رایگان کادر مجرب مبل شانا بهره مند شوید و بهترین تصمیم را برای تعمیر مبلمان خود بگیرید.

هزینه تعمیرات مبل چرم

در مبل های چرمی بیشترین آسیب مربوط به پوسته پوسته شدن چرم رویه مبل است همچنین مبل هایی که دارای رویه چرمی هستند پس از مدتی چرم آن ها دچار ترک هایی می شود که تنها با تعویض رویه می توان از شر ترک های آن خلاص شد.

نوع چرمی که در رویه کوبی استفاده می کنید در قیمت تعمیرات مبل چرم بسیار موثر است. چرم های طبیعی به مراتب قیمت بیشتری نسبت به چرم های مصنوعی دارند. همچنین اگر فوم نیز دچار نشست شده است در حین تعویض فوم آن باید به نوع فومی که می خواهید استفاده کنید توجه کنید.

هزینه تعمیرات مبل چرم

امیدوارم مطلب آموزشی هزینه تعمیرات مبل برای شما مفید باشد و بتوانید اطلاعات کاربردی را در خصوص تعمیر مبل کسب کنید. پس معطل چه هستید؟ اگر شما نیز قصد دارید با تغییر مبلمان، تغییراتی اساسی در محیط و دکوراسیون خانه ایجاد کنید برای تعمیرات مبلمان خود اقدام کنید. مبل شانا مبلمان های شما را زیر نظر کادری مجرب تعمیر می کند و با ارائه انواع خدمات رایگان به مشتری طالب بهترین ها برای مشتریان خود است. اگر می خواهید هزینه های تعمیرات مبل خود را مدیریت کنید پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

سوالات متداول هزینه تعمیرات مبل

هزینه حمل و نقل در تعمیرات مبل به چه صورت براورد می شود؟

هزینه ایاب و ذهاب در تعمیرات مبل شانا برای ساکنین تهران و کرج رایگان است.

هزینه تعمیرات مبل در مبل شانا به چه شکل براورد می شود؟

هزینه تعمیرات مبل با ارسال کارشناس و یا فرستادن تصویر مبل شما براورد می شود.

چگونه می توانم هزینه تعمیرات مبل را کاهش دهم؟

شما می توانید با مشاوران مبل شانا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در خصوص هزینه تعمیرات مبل کسب  کنید.

خدمات هزینه تعمیرات مبل

تعمیرات مبل تعیمر مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با تعمیرات مبل با خدمات مبل شانا بیشتر آشنا می شوید و مبلمان خود را برای تعمیرات به شرکت معتبری می سپ …

تعمیرات مبل شمال تهران

تعمیرات مبل شمال تهران

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیر و رویه کوبی و ساخت انواع مبل آماده ارائه خدمات تعمیر مبل به تمامی ساکنین شمال تهران و در شعبه تعمیرات مبل شمال تهران است. در ادامه با نمونه کار های مبل شانا و خ …

تعميرات مبلمان خارجى

تعمیرات مبلمان خارجى

اگر دارای مبل خارجی فرسوده هستید و می خواهید بدون نگرانی مبل خود را تعمیر کنید با ما همراه باشید. مبل شانا با سال ها تجربه با ارائه خدمات تعمیرات مبل خارجی و رویه کوبی خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد. …

تعمیرات مبل ارزان قابل اعتماد است

تعمیرات مبل ارزان قابل اعتماد است؟

بسیاری از افراد که می خواهند شرکت مناسبی را برای تعمیرات مبل خود انتخاب کنند به دنبال تعمیرات مبل ارزان هستند. هزینه تعمیرات مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع پارچه انتخابی، میزان خرابی مبل و دستمزد …

تعمیر مبل فرمانیه

تعمیر مبل فرمانیه

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل آماده خدمت رسانی در زمینه تعمیر مبل در فرمانیه است. تمامی ساکنین محدوده فرمانیه می توانند از خدمات مبل شانا استفاده کنند.
امروزه با توجه به قیمت های بسیار …

هزینه ی تعمیرات مبل به چه عواملی بستگی دارد

هزینه ی تعمیرات مبل به چه عواملی بستگی دارد

با افزایش قیمت مبل ها تعویض هر ساله ی مبل برای ما کاری دشوار است و در مقابل استفاده از مبل های فرسوده نیز هم برای نشستن و هم برای طراحی منزل گزینه ای مناسب به حساب نمی آید براین اساس تعمیر مبل به کمک …

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …

تعمیرات مبل کرج مهرشهر
تعمیرات مبل کرج مهرشهر

کارگاه تعمیرات مبل کرج مهرشهر زیر نظر مبل شانا به ساکنین مهرشهر و کسانی که قصد تعمیرات مبل و نونوار کردن مبل های خود را دارند خدمات تخصصی و حرفه ای را ارائه می دهد.
اگر مدت زمان زیادی است که از مبل هایتان استفاده می کنید و احساس می کنید دچار فرسودگی شده اند دیگر وقت آن رسیده که به تعمیرات مبل کرج مه …

معایب پارچه مبلی مسکو

آشنایی با معایب پارچه مبلی مسکو
شناخت معایب پارچه مبلی مسکو سبب می شود افرادی که این نوع پارچه را برای مبل هایشان انتخاب می کنند با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند و از طرفی دیگر نیز با شناخت معایب پارچه مبلی مسکو افراد با نحوه نگهداری آن آشنا خواهند شد و تمامی نکات لازم جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به پارچه …

نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

ارسال دیدگاه