تعمیر مبل قدیمی

تعمیر مبل قدیمی یکی از بهترین روش ها برای نونوار کردن مبل ها و ایجاد دکوراسیونی جدید و جذاب است چرا که مبلمان امروزه به عنوان یکی از اجزای اصلی تعمیر مبل قدیمیدکوراسیون منازل به شمار می روند و عدم هماهنگی مبلمان با دکوراسیون و یا وجود مبلمان فرسوده و قدیمی در منزل سبب ایجاد جلوه ای ناخوشایند در فضا و دکوراسیون می شود.
زمانی که به منزل دوستان، آشنایان و… می رویم به محض ورود مبلمان نظر ما را به خود جلب می کند حال فکر کنید اگر در همان ابتدا یک دست مبلمان فرسوده و قدیمی را در پیش روی خود ببینیم چه احساسی خواهیم داشت؟ آیا زیبایی و هماهنگی دیگر اجزای دکوراسیون به چشممان خواهد آمد؟
مسلما جواب خیر است به همین دلیل نیز افراد برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی به تعمیر مبل قدیمی و فرسوده منزل خود می پردازند تا با صرف هزینه ای بسیار کمتر از هزینه خرید مبلمان جدید، صاحب مبلمانی نو شوند.

تعمیر مبل سلطنتی قدیمی

اگر در منزل خود مبل های سلطنتی قدیمی دارید و حال به فکر استفاده مجدد از آن ها هستید حتما سری به کارگاه های تعمیر مبل قدیمی بزنید و در صورت امکان تعمیر مبل سلطنتی قدیمی خود را به دست آن ها بسپارید.
از جمله خدماتی که در کارگاه تعمیرات مبل برای تعمیر مبل سلطنتی قدیمی ارائه می شود عبارتند از:

تقویت کلاف مبل: پیش از تعمیر مبل قدیمی تعمیرکار مبل را بررسی می کند و تمام نواقص و مشکلات موجود در کلاف و دیگر اجزای مبل شناسایی کرده و سپس به تعمیر مبل استیل قدیمیتعمیر آن می پردازد. در صورتی که کلاف مبل لق و یا آسیب دیده باشد تعمیرکار کلاف را تقویت می کند و سپس به تعمیر دیگر قسمت های مبل سلطنتی مشغول می شود.

تعویض پارچه مبلی: در تعمیر مبل قدیمی تعویض پارچه مبلی الزامی است مخصوصا در مبل های سلطنتی که باید از پارچه های فاخر و زیبایی به عنوان پارچه مبلی استفاده شود در نتیجه پس از تعمیر تمام قسمت های مبلمان تعمیرکار و یا رویه کوب به تعویض حرفه ای پارچه مبلی می پردازند.

تعمیر شکستگی و پریدگی چوب مبل: شکستگی پایه، دسته مبل و یا پریدگی چوب مبل یکی از مشکلات شایعی است که گریبان گیر مبلمان قدیمی می شود مبل هایی که دچار آسیب دیدگی هایی از این قبیل شده اند توسط تعمیرکار تعمیر و سپس رنگ کاری می شوند.

خراشیدگی های موجود در سطح چوب و بدنه مبل سبب فرسوده نشان داده شدن بیش از حد مبل ها می شود. تعمیرکار با به کارگیری روش های مختلف سبب ترمیم سطح چوب و بدنه می شود.
از دیگر خدماتی که در حین تعمیر مبل قدیمی علی الخصوص تعمیر مبل سلطنتی قدیمی به مشتریان ارائه می شود عبارتند از: تعویض فوم و اسفنج، فنربندی، ورق کاری و…

تعمیر مبل سلطنتی قدیمی

تعمیر مبل راحتی قدیمی

تمامی خدماتی که برای تعمیر مبل راحتی قدیمی ارائه می شود مشابه خدماتی است که در فوق ذکر شد اما لازم به ذکر است که به دلیل ساختار منحصر به فرد برخی از مبل های راحتی نحوه تعمیر آن نیز با دیگر مبل ها متفاوت خواهد بود.

تعمیر مبل راحتی قدیمی

به عنوان مثال برای تعمیر مبل های راحتی تختخواب شو دقیقا خدماتی مانند تعویض رویه مبل، تقویت کلاف و… ارائه می شود اما تعمیرکارانی که به تعمیر این مبل ها می پردازند باید در این زمینه تخصص لازم را داشته باشند در غیر این صورت قادر به تعمیر اصولی چنین مبل هایی نخواهند بود در نتیجه زمانی که شما به فکر تعمیر مبل قدیمی و فرسوده منزل خود هستید حتما با توجه به نوع مبلمان خود تعمیرکار مورد نظر را انتخاب کنید.

03 اکتبر. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک
چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک

امروزه نحوه چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که زندگی آپارتمانی در دهه های اخیر افزایش چشم گیری داشته و روز به روز نیز افراد زیادی به زندگی آپارتمانی روی می آورند مخصوصا افرادی که به تازگی مستقل شده اند و یا تشکیل زندگی داده اند معمولا اولین تجربه زندگی مستقل خ …

نکات خرید مبل کلاسیک
نکات خرید مبل کلاسیک

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نکات خرید مبل کلاسیک چیست؟
هیچگاه شناخت نکات خرید مبل کلاسیک را دست کم نگیرید و بدون اطلاعات دقیق نسبت به خرید مبل های کلاسیک اقدام نکنید چرا که ده ها نکته برای خرید بهترین مبل کلاسیک وجود دارد که توجه به آن ها سبب خریدی رضایت بخش خواهد شد و عدم توجه به آن ها نیز م …