نحوه تشخیص کلاف خوب مبل

نحوه تشخیص کلاف خوب مبل بسیار مهم است به طوری که هر فرد پیش از خرید مبل باید اطلاعات لازم را درباره نحوه تشخیص کلاف خوب مبل داشته باشد و سپس برای خرید مبل اقدام کند.نحوه تشخیص کلاف خوب مبل
ممکن است بسیاری از افراد از اهمیت کلاف مبل در خرید مبل مطلع نباشند به همین دلیل در ادامه به اهمیت کلاف مبل و همچنین نحوه تشخیص کلاف خوب مبل می پردازیم:
همه ما به خوبی می دانیم که هر چقدر هم مبل های مرغوب و گران قیمت را خریداری کنیم و یا آن ها را در بهترین نقطه خانه قرار دهیم باز هم پس از مدتی فرسوده می شوند و از آن جایی که امروزه با افزایش قیمت بسیار زیاد مبل ها در بازار رو به رو شده ایم خرید مبل های جدید برای بسیاری از افراد امکان پذیر نیست به همین دلیل نیز افراد ترجیح می دهند به تعمیر مبل های خود بپردازند البته لازم به ذکر است که دلیل تعمیر مبل ها همیشه به دلیل فرسودگی نیست بلکه برخی از افراد برای ایجاد تنوع دست به تعویض رویه مبل و سایر اجزای مبل می زنند.
زمانی که بحث تعمیر مبل ها به میان می آید آن وقت است که همگی به اهمیت کلاف مبل پی می بریم چرا که بسیاری از افراد بدون اطلاع از این این موضوع دست به خرید مبل می زنند در حالی که کلاف خوب مبل سبب طول عمر آن می شود از طرفی دیگر نیز کلاف خوب مبل در تعمیر مبل اهمیت بسیاری دارد.
حال ممکن است بسیاری از افراد با مطالعه مطالب فوق دچار سردرگمی شوند به همین دلیل بهتر است هر چه زود تر سر اصل مطلب برویم و اهمیت کلاف مبل را بررسی کنیم.

بررسی نحوه تشخیص کلاف خوب مبل 

زمانی که شما مبل هایتان را برای تعمیر به کارگاه تعمیرات مبل می برید پیش از هر چیزی تعمیرکار کیفیت کلاف مبل شما را بررسی می کند و در صورت مستحکم نبودن کلاف مبل به هیچ عنوان آن را تعمیر نمی کند. اما دلیل این امر چیست؟

بررسی نحوه تشخیص کلاف خوب مبل 
اگر کلاف مبل از استحکام لازم برخوردار نباشد و شما دست به تعمیر بزنید پس از مدت کوتاهی مبل به حالت اولیه باز می گردد و تمامی هزینه های شما به هدر می رود پس در چنین مواقعی تنها راه چاره شما تعویض و خرید مبل های جدید است در نتیجه شما از همان ابتدا باید مبلی را خریداری کنید که از کلاف خوبی برخوردار است تا علاوه بر طول عمر مبل بعد از آن که فرسوده شد نیز بتوانید آن را تعمیر کنید و چندین سال دیگر نیز از آن استفاده کنید.

کلاف مبل

حال که با اهمیت کیفیت کلاف مبل آشنا شدیم بهتر است نحوه تشخیص کلاف خوب مبل را بررسی کنیم تا کسانی که قصد خرید مبل دارند با آگاهی لازم نسبت به خرید آن اقدام کنند.

  • جنس چوب: از خرید مبل هایی که جنس کلاف آن ها چوب سفید است به شدت خودداری کنید چرا که این نوع چوب انعطاف کم تری دارد در نتیجه بسیار بی کیفیت و نامرغوب است. جنس کلاف مبل های استیل چوب گردو و راش است و کلاف مبل های راحتی از چوب روس ساخته می شود.
  • کلاف دوبل: کلاف دوبل که از دو چوب به هم پیوسته ساخته شده است به عنوان بهترین کلاف مبل شناخته می شود. به یاد داشته باشید که با خرید مبلی که کلاف دوبل دارد عمر بالای مبل شما تضمین می شود.
  •  صدای غژ غژ ندادن: اگر با نشستن بر روی مبل صدای غژ غژ به گوشتان خورد باید بدانید که مبل از کلاف خوبی برخوردار نیست چرا که این صدا ناشی از خوب و صحیح متصل نشدن قطعات اتصالی مبل است و یا پایه های مبل تراز نیستند.
01 آگوست. 2020
۲ Comments
  • مونا
  • علی

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …