کارگاه تعمیرات مبل

امروزه کارگاه تعمیرات مبل جزو اولین انتخاب های افرادی است که می خواهند دستی به سر و روی مبلمان منزل و یا محل کار خود بکشند.

کارگاه تعمیرات مبل

اگر به خاطر داشته باشید در ایران در چند دهه اخیر استفاده کمتری از مبل ها می شد و در خانه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها معمولا از پشتی استفاده می شد البته در حال حاضر نیز چنین منازلی وجود دارد اما نه به اندازه زمان های قدیم. امروزه مردم زندگی مدرن را می پسندند به همین دلیل ترجیح می دهند از مبلمان استفاده کنند.

کارگاه تعمیرات مبل شانا

در سال های اخیر زمانی که سال نو فرا می رسید مردم تصمیم به تعویض مبل های خود می گرفتند تا هم تغییراتی در دکوراسیون منزلشان ایجاد کنند و هم مبل هایی که مد روز هستند را تهیه کنند و به عبارتی به روز باشند اما امروزه با بالا رفتن چشم گیر قیمت مبل، بسیاری از مردم توان خرید و تعویض هر ساله مبل های خود را ندارند اما از طرفی هم نمی توانند نسبت به فرسودگی مبلمان خود بی توجه باشند در نتیجه چنین افرادی به کارگاه تعمیرات مبل مراجعه می کنند تا با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه خرید مبلمان جدید بتوانند صاحب یک دست مبل نو شوند.

البته در این بین کسانی نیز هستند که به دلیل فرسودگی مبل های خود به کارگاه تعمیرات مبل مراجعه نمی کنند بلکه برخی از آن ها زمانی که یک مبل را خریداری می کنند پس از مدتی ظاهر مبل ها و یا رنگ آن ها دلشان را می زند بنابراین تصمیم می گیرند با سلیقه خود تغییراتی را در مبلمان ایجاد کنند.

همچنین گروه دیگری از افراد نیز به دلیل تغییر دکوراسیون دست به تغییر مبل های خود می زنند به عنوان مثال برای هماهنگ کردن مبلمان خود با دکوراسیون جدید، پارچه مبلی را عوض می کنند.

خدمات کارگاه تعمیرات مبل

کسانی که تا به حال مبلمان منزل خود را تعمیر نکرده اند ممکن است ندانند که خدمات کارگاه تعمیرات مبل چیست و یا نمی دانند که مشکل مبل آن ها نیز توسط این کارگاه ها قابل حل است یا خیر به همین دلیل در ادامه برخی از خدمات کارگاه تعمیرات مبل را نام می بریم.

 • تعویض رویه و پارچه مبلی
 • تقویت کلاف مبل
 • فنر بندی مبل
 • ترمیم و تعویض فوم و اسفنج مبل
 • تعمیر پایه و دسته شکسته مبل
 • رنگ کاری مبل
 • تقویت کلاف مبل
 • ایجاد تغییر در ظاهر مبل
 • ترمیم پارچه مبلی آسیب دیده
 • و…

خدمات کارگاه تعمیرات مبل

کارگاه تعمیرات مبل تهران

اگر ساکن تهران هستید و قصد دارید با هزینه بسیار کم مبل های خود را نونوار کنید به کارگاه تعمیرات مبل تهران مراجعه کنید و از خدمات متنوع آن ها بهره مند شوید. البته لازم به ذکر است که کارگاه های زیادی در ابر شهری مانند تهران مشغول فعالیت و ارائه خدمت به مردم هستند و همین امر نیز معمولا سبب سردرگمی افراد می شود در نتیجه سعی کنید مبلمان خود را بدون تحقیق به یک کارگاه تعمیرات مبل نسپارید و پیش از اقدام به تعمیر مبلمان منزل خود تحقیق کنید که کدام کارگاه تعمیرات مبل تهران مناسب است.

هزینه تعمیرات مبل

توجه داشته باشید که کارگاه تعمیرات مبلی که انتخاب می کنید رابطه مستقیمی با نتیجه تعمیر مبل دارد بنابراین سعی کنید بهترین مرکز تعمیرات مبل را از بین صد ها کارگاه تعمیرات مبل تهران انتخاب کنید.

کارگاه تعمیرات مبل کرج

ساکنین کرج نیز می توانند تعمیرات مبل خود را به بهترین و معتبرترین کارگاه تعمیرات مبل کرج بسپارند. لازم به ذکر است که برخی از موسسات و شرکت های تعمیرات مبل تهران شعباتی نیز در شهرستان های اطراف مانند کرج دارند به همین دلیل اگر کارگاه معتبری در تهران سراغ دارید درباره آن تحقیق کنید که آیا شعبه ای در کرج دارد یا خیر. به عنوان مثال مبل شانا علاوه بر تهران در کرج نیز دارای شعبات زیادی است که مشتریان می توانند به آن ها مراجعه کنند و بهترین خدمات را دریافت کنند.

نحوه انتخاب بهترین کارگاه تعمیرات مبل

اگر می خواهید بهترین و معتبرترین کارگاه تعمیرات مبل را انتخاب کنید با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا در ادامه نحوه انتخاب بهترین کارگاه تعمیرات مبل را بررسی می کنیم:

 • سابقه کاری: اگر به شما بگویند دو کارگاه وجود دارد که یکی 20 سال سابقه فعالیت دارد و دیگری 5 سال سابقه، شما کدام یک را انتخاب می کنید؟

مطمئنا پاسخ بسیاری از شما انتخاب کارگاهی با 20 سال سابقه فعالیت است زیرا هر چه سابقه کاری بیشتر باشد در نتیجه تجربه کاری نیز بیشتر خواهد بود. همچنین چنین کارگاه هایی به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد توانسته اند سال های زیادی در عرصه رقابت با رقیبان خود دوام بیاورند و روز به روز هم بر اعتبار خود بیفزایند.

 • خدمات: کارگاه های معتبر برای آسایش مشتریان خود همواره در تلاش هستند که خدمات خود را با توجه به نیاز های مردم تغییر دهند و به عبارتی خدمات خود را با گذشت زمان به روز کنند. کارگاه تعمیرات مبل اگر جوابگوی همه نیاز های مشتریان خود باشد شانس بیشتری برای انتخاب شدن توسط مشتری ها دارد. البته فراموش نشود که علاوه بر تنوع خدمات باید به کیفیت خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها نیز توجه ویژه ای شود چرا که کیفیت کار همیشه حرف اول را می زند.
 • استفاده از تعمیرکاران ماهر و کادری مجرب در شرکت: مسلما وجود تعمیرکاران ماهر و با تجربه در موسسات و شرکت های تعمیر مبل اهیمت بسیاری دارد چرا که صفر تا صد تعمیر مبلمان شما توسط تعمیرکاران و دیگر افراد مجموعه انجام می شود و تجربه و مهارت سبب بهتر شدن نتیجه تعمیرات مبل می شود. برای پی بردن به مهارت تعمیرکار می توانید نمونه کار های آن ها را در انواع مبل ها ببینید.
13 می. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …