تعمیرات مبل در رشت

تعمیرات مبل در رشتساکنین رشت چگونه می توانند بهترین کارگاه های تعمیرات مبل در رشت را پیدا کنند؟
امروزه تعداد کارگاه های تعمیرات مبل در رشت بسیار بیشتر از یک دهه اخیر شده و همین امر نیز سبب سردرگمی افراد در حین انتخاب بهترین کارگاه تعمیرات مبل در رشت شده است؛ علاوه بر کارگاه های تعمیرات مبل در رشت می توان به شرکت های تعمیرات مبل که در شهر های بزرگی مانند تهران وجود دارند نیز اشاره کرد.

چرا که برخی از شرکت های معتبر تعمیرات مبل دارای شعبات بسیاری در شهر های مختلف هستند که از جمله این کارگاه ها می توان به کارگاه تعمیرات مبل شانا اشاره کرد، تعمیرات مبل شانا علاوه بر ارائه خدمت به ساکنین تهران به شهر هایی مانند رشت نیز خدمت رسانی می کند در نتیجه در چنین شرایطی افراد باید زمان بیشتری را برای پیدا کردن بهترین کارگاه تعمیرات مبل در رشت صرف کنند تا با خیال راحت مبل های خود را به آن ها بسپارند.

تعمیر مبل راحتی رشت

پیش از مراجعه به یکی از کارگاه های تعمیر مبل راحتی رشت تحقیقات لازم را درباره معتبر بودن، رضایت مشتریان، مهارت تعمیرکار، هزینه ها و دستمزد تعمیر و… کسب کنید و سپس مبل های خود را به دست تعمیر بسپارید.
خدماتی که در کارگاه های تعمیرات مبل در رشت ارائه می شود عبارتند از:

 • تقویت کلاف: از جمله مهم ترین خدمات تعمیر مبل راحتی رشت می توان به تقویت کلاف مبل های راحتی اشاره کرد. در صورتی که کلاف مبل دارای مشکلاتی مانند لقی باشد تعمیرکار نسبت به تقویت آن اقدام می کند. توجه داشته باشید که مشکلات این چنینی باید پیش از تعمیر دیگر قسمت های مبل رفع شود در غیر این صورت پس از مدتی مبل به حالت اولیه خود باز می گردد.
 • تعویض پارچه مبلی: پارچه مبلی در مبل های راحتی بسیار بیشتر از دیگر مبل ها در معرض تماس هستند و همین امر نیز سبب فرسودگی و رنگ و رو رفتگی پارچه مبل راحتی می شود. در صورتی که آسیب دیدگی و پارگی پارچه مبلی قابل ترمیم باشد تعمیرکار به راحتی آن را ترمیم می کند اما در صورت فرسودگی و رنگ و رو رفتگی بیش از حد پارچه نیاز به تعویض آن خواهد بود.
 • ترمیم شکستگی بدنه و پایه مبل: از دیگر خدمات مهم تعمیرات مبل در رشت می توان به تعمیر شکستگی پایه و بدنه مبل اشاره کرد. در صورت بروز چنین مشکلاتی به راحتی می توانید از خدمات تعمیر مبل در منزل کارگاه هایی مانند تعمیرات مبل شانا استفاده کنید.
 • تعویض فوم و اسفنج مبل: به دلیل استفاده بسیار زیاد از مبل های راحتی در طول روز، پس از مدتی فوم و اسفنج آن ها دچار فرورفتگی خواهد شد که در چنین مواقعی به راحتی می توان با تعویض فوم و اسفنج مشکل به وجود آمده را رفع کرد.

تعمیر مبل سلطنتی رشت

اگر مبل های سلطنتی شما نیاز به تعمیر دارند می توانید به کارگاه های تعمیر مبل سلطنتی رشت مراجعه کنید و از خدمات حرفه ای آن ها بهرمند شوید.
از جمله خدماتی که در کارگاه های تعمیرات مبل در رشت به مشتریان ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  تقویت کلاف مبل
 •  تعویض رویه مبلی
 •  ورق کاری
 •  ترمیم شکستگی تاج مبل
 •  ترمیم شکستگی و آسیب دیدگی پایه، دسته و بدنه مبل
 •  تعویض فوم مبل
 •  رنگ کاری بدنه مبل

تعمیر مبل سلطنتی رشت

نکته: هزینه تعمیر مبل های راحتی و مبل های سلطنتی با توجه به نوع خدمات ارائه شده، دستمزد تعمیرکار، کارگاهی که مراجعه کرده اید، میزان آسیب دیدگی مبل ها، جنس مواد استفاده شده جهت تعمیر و… متفاوت است.

23 اکتبر. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک
چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک

امروزه نحوه چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که زندگی آپارتمانی در دهه های اخیر افزایش چشم گیری داشته و روز به روز نیز افراد زیادی به زندگی آپارتمانی روی می آورند مخصوصا افرادی که به تازگی مستقل شده اند و یا تشکیل زندگی داده اند معمولا اولین تجربه زندگی مستقل خ …

نکات خرید مبل کلاسیک
نکات خرید مبل کلاسیک

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نکات خرید مبل کلاسیک چیست؟
هیچگاه شناخت نکات خرید مبل کلاسیک را دست کم نگیرید و بدون اطلاعات دقیق نسبت به خرید مبل های کلاسیک اقدام نکنید چرا که ده ها نکته برای خرید بهترین مبل کلاسیک وجود دارد که توجه به آن ها سبب خریدی رضایت بخش خواهد شد و عدم توجه به آن ها نیز م …