تعمیرات مبل در لواسان

مبل شانا با ارائه خدمات تعمیر مبل لواسان آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع مبلمان استیل، راحتی، اداری و چرم آماده ارائه خدمات است. شما می توانید برای براورد قیمت و ارسال کارشناس با ما تماس بگیرید.تعمیرات مبل در لواسان

تعمیر مبل لواسان : مبل شانا

انجام تعمیرات مبل پس از مدتی استفاده از آن ها امری ضروری محسوب می گردد که توسط مبل شانا به بهترین شکل ممکن در حال انجام است. تعمیر مبل لواسان یکی خدمات نوینی است که مبل شانا در راستای ارائه آن به بهترین نحو در تلاش است و در این بخش قصد تشریح خدمات تعمیر مبل لواسان را داریم.

چه زمانی به تعمیر مبل لواسان نیاز داریم؟

مبلمان از اثاثیه هایی محسوب می شود که بر اثر استفاده زیاد، دچار خرابی و پارگی می شود و نیاز به تعمیرات پیدا می کنند. گام نخست در تعمیر مبل لواسان این است که از خود بپرسیم آیا مبل فرسوده، ارزش تعمیر کردن دارد یا باید تعویض گردد؟ و اگر قابل تعمیر است، رویه آن باید تعویض شود یا بافت و کلاف آن نیز دچار فرسودگی است؟ این ها مورادی هستند که می توانند تعیین کننده میزان هزینه تعمیر مبل لواسان نیز باشند.

چنانچه کلاف مبلمان شما میزان کمی فرسوده شده باشد، می توانید تعمیر کم هزینه تری داشته باشید. کلاف مبلمانی که از جنس استیل باشد و میزان کمی چوب در ساختار آن استفاده شده باشد، دچار فرسودگی کمتری نسبت به مبلمان های دیگر خواهد بود. در مبلمان های راحتی نیز اکثرا کلاف مبلمان به صورت کامل زیر پارچه رویه مبل است، اما باز هم کلاف مبل اگر دچار فرسودگی باشد، باید تعمیر گردد.تعویض رویه مبل و قیمت تعمیر مبل لواسان

تعمیر مبل لواسان از لحاظ رنگ و بدنه

اگر مبلمان شما از نظر چوب و رنگ بدنه بدون آسیب باشد، یا هیچ فرورفتگی و سوراخی نداشته باشد، می توان به راحتی سطوح دارای خراش را ترمیم نموده و رویه مبل را تعویض کرد. اما اگر این بخش ها آسیب دیدگی عمیقی داشته باشند، تکنسین های مبل شانا، رویه و پارچه مبل  را از کلاف جدا نموده و با استفاده از دستگاه های مخصوص، سطح کلاف را صیقل می دهند. در این صورت کلاف مبلمان نو شده و مجددا رنگ آمیزی می گردد.

 

تعویض رویه مبل در تعمیرات مبل لواسان

هنگام تعمیر رویه مبل، ابتدا باید همانند بدنه، پارچه و رویه مبل کاملا و ار هر لحاظی بررسی شود، اگر پارگی و یا پوسیدگی در حد کم باشد، می توان با استفاده از ابزار آلات مخصوص رویه را ترمیم نمود. افراد معمولا تا زمانی که فوم و اسفنج مبل کیفیت خود را از دست نداده باشند، تصمیم به تعویض رویه نمی گیرند. اگر رویه مبل با کیفیت باشد، چنانچه حتی اگر شکل و انعطاف فوم و اسفنج مبل نیز از دست رفته باشد، باز هم لزومی برای تعویض رویه وجود نخواهد داشت.

در صورتی که تصمیم به تعویض کلی رویه دارید و میخواهید مبلمان تان ظاهری نو به خود بگیرد، تعویض رویه را انجام دهید. با تعویض رویه مبل و رویه کوسن ها می توان ظاهری جدید به مبلمان بخشید تا منزل نیز رنگ تازه ای به خود بگیرد.

 

 

۱۲ فروردین. ۱۳۹۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیر پایه مبل
تعمیر پایه مبل

تعمیر پایه مبل یکی از رایج ترین دلایلی است که افراد را به مراکز تعمیر مبل می کشاند چرا که پایه مبل نیز مانند دیگر اجزای مبل پس از سال ها استفاده دچار شکستگی، لق زدگی و یا شل شدگی می شود.
برخی از افراد با بروز چنین مشکلاتی عبارتی به نام تعمیر پایه مبل در ذهنشان تعریف نشده است و به همین دلیل برای تعوی …

ترمیم پارگی پارچه مبل
ترمیم پارگی پارچه مبل

ترمیم پارگی پارچه مبل زمانی انجام می شود که پارچه مبلی آسیب جزئی دیده باشد و با یک ترمیم ساده ایراد و پارگی آن برطرف شود. بعضی از مردم گمان می کنند که حتی با ایجاد کوچک ترین خراش در پارچه مبلی باید تمام پارچه تعویض شود چرا که بر این باورند دوخت و ترمیم پارچه ای که پاره شده است با کمی دقت مشاهده می ش …

تغییر روکش مبل چرم با پارچه
تغییر روکش مبل چرم با پارچه

آیا تا به حال به تغییر روکش مبل چرم با پارچه فکر کرده اید؟
همانطور که می دانید مبل های چرمی طرفداران بسیاری دارند و معمولا افرادی که فقط یک بار از این نوع مبل استفاده کرده اند نمی توانند به راحتی از آن ها دست بکشند چرا که به طرفداران پرو پاقرص مبل های چرم تبدیل می شوند و حتی در خرید های بعدی نیز ترج …