تعمیر مبل عظیمیه کرج

اگر ساکن عظیمیه کرج هستید و قصد تعمیر مبل های خود را دارید می توانید به کارگاه تعمیر مبل کرج تعمیر مبل شانا مراجعه کنید و از خدمات مبل شانا استفاده کنید.تعمیر مبل عظیمیه کرج
زمانی که مبل هایتان فرسوده می شود اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند تعویض مبلمان است و یا تعمیر؟
برخی از افراد تعویض را به تعمیر مبل هایشان ترجیح می دهند اما بسیاری از مردم نیز تعمیر مبل ها را در اولویت قرار می دهند مگر این که مبل هایشان دیگر قابل تعمیر نباشند. اما دلیل روی آوردن مردم به تعمیر مبل چیست؟

تعمیرات مبل شانا با ارائه خدمات تعمیرات مبل راحتی و تعمیرات مبل استیل آماده ارائه خدمات تعمیر مبلمان است.

یکی از دلایل اصلی انتخاب تعمیر مبل به جای تعویض آن به صرفه بودن تعمیر مبل نسبت به تعویض مبل است. اگر اخیرا سری به بازار و فروشگاه مبل زده باشید متوجه افزایش قیمت بسیار زیاد مبلمان خواهید بود به همین دلیل نیز بسیاری از مردم قادر به پرداخت هزینه های گزاف و سرسام آور جهت خرید مبلمان نیستند از این رو باید برای نونوار کردن مبل هایشان روشی به صرفه تر انتخاب کنند که بهترین روش سپردن مبل هایشان به کارگاه تعمیر مبل عظیمیه کرج جهت تعمیر است.
دلیل دیگر مراجعه ساکنین عظیمیه به کارگاه تعمیر مبل این است که در تعمیر مبل فرد می تواند با توجه به سلیقه خود به تعمیر و ایجاد تغییر در ظاهر مبلمان بپردازد در حالی که در خرید مبلمان جدید تنها کاری که فرد می تواند انجام دهد این است که یکی از مدل های مختلف و متنوع موجود در بازار را انتخاب کند اما همین مسئله به عنوان مزیتی برای تعمیر مبل به شمار می رود زیرا همانطور که گفته شد در تعمیر مبل فرد می تواند با توجه به سلیقه و دکوراسیون خود پارچه مبلی را تعویض کند و یا تغییراتی را که می خواهد در ظاهر مبل ایجاد کند و مبل های قدیمی اش را آن گونه که می خواهد تغییر دهد.

خدمات و قیمت تعمیر مبل عظیمیه کرجخدمات و قیمت تعمیر مبل عظیمیه کرج

خدمات و قیمت تعمیر مبل عظیمیه کرج رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند یعنی هر چه قدر خدمات دریافتی شما از کارگاه تعمیر مبل عظیمیه کرج بیشتر باشد باید هزینه بیشتری نیز بپردازید به همین دلیل نیز همواره توصیه می کنیم در حین تعمیر مبل فقط به تعمیر قسمت هایی از مبل بپردازید که نیاز به تعمیر، تعویض و یا ترمیم دارند.

به عنوان مثال زمانی که پارچه مبلی شما دچار فرسودگی، رنگ و رورفتگی و یا آسیب شده است و قسمت های دیگر مبل هیچ مشکلی ندارند فقط به تعویض و یا ترمیم پارچه مبلی بپردازید زیرا این امر سبب کاهش چشمگیر هزینه های تعمیرات مبل خواهد شد.
در ادامه به خدماتی که در کارگاه تعمیر مبل عظیمیه کرج به مشتریان ارائه می شود اشاره خواهیم کرد و همچنین به معرفی عواملی که در هزینه تعمیر مبل تاثیر بسزایی دارند می پردازیم:
خدمات که در کارگاه های تعمیر مبل عظیمیه کرج ارائه می شود:

 •  تقویت کلاف مبل
 •  تعمیر انواع مبل
 •  تعویض پارچه مبلی
 •  تعویض فوم، لایکو و اسفنج مبل
 •  تعمیر و تعویض فنربندی مبل
 •  رنگ کاری بدنه مبل
 •  ورق کاری مبل های استیل
 •  تعمیر قسمت های آسیب دیده مبل مانند پایه، بدنه و…

عواملی که در هزینه تعمیر مبل عظیمیه کرج موثر هستند:

 • تعداد مبل هایی که می خواهید تعمیر کنید: مسلما هر چه تعداد مبل هایی که نیاز به تعمیر دارند بیشتر باشد باید پول بیشتری نیز برای تعمیر مبل هایتان کنار بگذارید.
 •  چه قسمت هایی از مبل نیاز به تعمیر دارند: برخی از قسمت های مبل مانند کلاف مبل، تعویض پارچه مبلی و یا به طور کلی رویه کوبی مبل نیازمند هزینه و دستمزد بیشتری است.
 •  در چه تاریخی از سال اقدام به تعمیر مبل هایتان می کنید: برخی از ایام سال مانند عید نوروز، هزینه تعمیر مبل افزایش می یابد بنابراین همیشه سعی کنید تعمیر مبل هایتان را به روز های عادی سال موکول کنید.
 •  چه تعمیرکاری را و با چه دستمزدی برای تعمیر مبل های خود انتخاب می کنید: اگر قصد دارید مبل هایتان را به دست تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای بسپارید دستمزد بیشتری نیز باید پرداخت کنید.
 •  چه کارگاهی را برای تعمیر مبل های خود انتخاب می کنید: قیمت تعمیرات مبل در هر کارگاه با کارگاه های دیگر متفاوت است در نتیجه سعی کنید کارگاهی را انتخاب کنید که به صرفه تر است.
27 آگوست. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل در جردن

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل و رویه کوبی در جردن است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تعمیرات مبل می توانید با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید.
تعمیر مبل در جردن
خدمات تعمیرات مبل در جردن توسط کارگاه های زیادی به ساکنین این منطقه انجام می شود ام …

تعمیرات مبل در نظام آباد
تعمیرات مبل در نظام آباد

چگونه باید بهترین کارگاه تعمیرات مبل در نظام آباد را پیدا کنیم؟
سوال فوق ممکن است به ذهن بسیاری از افراد که قصد تعمیر مبل های خود در نظام آباد را دارند خطور کند چرا که انتخاب بهترین کارگاه تعمیرات مبل در نظام آباد کار چندان آسانی نیست و نیازمند تحقیق و بررسی بسیاری است.
راه های زیادی برای تشخیص بهتر …

تعمیرات مبل هفت حوض
تعمیرات مبل هفت حوض

کارگاه های تعمیرات مبل هفت حوض تمامی خدمات مربوط به تعمیر مبل و رویه کوبی مبل را به مشتریان خود ارائه می دهند، اگر شما نیز قصد تعمیر مبل های خود را دارید می توانید به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل هفت حوض مراجعه کنید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.
همه مبل ها در هر نوعی که باشند پس از مدتی فرسوده می …