تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل

تقویت کلاف و اسکلت مبل اولین کاری است که باید در تعمیر مبل به آن توجه شود. اما کلاف مبل به کدام قسمت مبل گفته می شود؟ کلاف مبل درواقع ساختمان و اسکلت اصلی یک مبل است که سایر اجزا مانند فوم، ابر و پارچه رو مبلی روی آن پیاده می شود تا به این وسیله مبل هایی زیبا خلق شود.

آشنایی با تقویت کلاف

تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل

افرادی که قصد تعمیر مبل های خود را دارند باید پیش از هر اقدامی کلاف مبل خود را به خوبی بررسی کنند تا ببینند دارای آسیب دیدگی و یا شکستگی نباشد. کلاف مبل به دلیل ساختار مخصوصی که دارد توسط شخصی که در زمینه تعمیر مبل تخصص لازم را ندارد قابل مشاهده و تشخیص نیست به همین دلیل باید بررسی کلاف را به یک تعمیرکار ماهر واگذار کنید.

کسانی که قصد تعمیر مبلمان خود را دارند باید بدانند فقط مبل هایی را باید تعمیر کنند که از کلاف خوبی برخوردار هستند. مبل هایی که دارای کلاف با کیفیتی نیستند پس از مدت کوتاهی دوباره کیفیت خود را از دست می دهند.

اما اگر اصرار دارید مبل های با کلاف بی کیفیت را تعمیر کنید پس توصیه ای که برای شما داریم این است که از پارچه های گران قیمت استفاده نکنید زیرا همانطور که گفته شد کلاف چنین مبل هایی پس از مدت بسیار کوتاهی کیفیت خود را از دست می دهند و پارچه مبلی جمع شده و ظاهر نامناسبی به مبلمان شما می بخشد و در این صورت تمام هزینه های شما به هدر رفته و چاره ای جز تعویض و خرید مبل های نو نخواهید داشت.

اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که پس از پی بردن به کیفیت بالای کلاف مبل اگر برای رویه کوبی از پارچه های گران، با کیفیت و با ارزش استفاده کنید پشیمان نخواهید شد چرا که در این صورت با هزینه ای بسیار پایین تر از هزینه خرید مبلمان، صاحب یک مبلمان نو و تازه می شوید که می توانید سال های سال از آن ها استفاده کنید.

شما می توانید برای انتخاب پارچه مبلی و اطلاع از قیمت به قیمت پارچه مبلی مراجعه کنید.

اما اگر صاحب مبل هایی هستید که درای کلاف با کیفیت است اما کلاف آن آسیب دیده اصلا نگران نباشید چرا که در این صورت به سراغ تقویت کلاف و اسکلت مبل می رویم که در ادامه بیشتر در این باره بحث خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

هزینه تعمیرات مبل

تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل چگونه انجام می شود؟

ممکن است همه ما از خود سوال کنیم “تقویت کلاف مبل در تعمیرات مبل چگونه انجام می شود؟”

همانطور که در فوق اشاره شد کیفیت و کلاف مبل مسئله ای است که باید قبل از اقدام به هر نوع تعمیری به آن توجه شود چرا که عدم توجه به این موضوع می تواند بعد ها هزینه های بسیاری را بر روی دوشتان بگذارد و مجبور به تعمیر دوباره و یا حتی تعویض مبل های خود شوید پس همواره به این مسئله مهم توجه ویژه ای داشته باشید.

در تقویت کلاف و اسکلت مبل تعمیرکار تمام کلاف مبل را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود شکستگی و آسیب دیدگی در آن به تعمیر و یا تقویت کلاف و اسکلت مبل می پردازد.

در تعمیر و تقویت کلاف مبل، رویه مبل از آن جدا شده و سپس تعمیر کار مشغول به تعمیر و یا تقویت پایه ها و بدنه می شود. این امر در مبل های راحتی نیز یکسان بوده و تمام پارچه مبلی از مبل جدا شده و پس از تعمیر دوباره عمل رویه کوبی انجام می شود.

تقویت کلاف مبل راحتی

کلاف چه نوع مبل هایی را میشود تقویت کرد؟

اگرتقویت کلاف مبل شما مقرون بصرفه باشد شما می توانید تقویت کلاف مبل را برای انواع مبل راحتی ، چرم  و استیل انجام دهید. مبل شانا ارائه دهنده خدمات در زمینه تعمیرات مبل راحتی، تعمیرات مبل چرم و تعمیرات مبل استیل است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه تقویت کلاف و اسکلت مبل

هزینه تقویت کلاف و اسکلت مبل مسئله ای است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد چرا که پس از رویه کوبی مبل که یکی از پر هزینه ترین قسمت تعمیرات مبلمان است، باید برای تقویت کلاف و اسکلت مبل نیز هزینه قابل توجهی پرداخت کنید. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که مبلمان شما نیاز به تعمیر و یا تقویت کلاف ندارد آن را تعمیر نکنید و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

نکته: به یاد داشته باشید که شما با تعمیر مبلمان می توانید در هزینه و پول خود صرفه جویی کنید و با صرف هزینه ای بسیار کم تر از هزینه خرید مبلمان، صاحب مبل هایی نو و جدید شوید.

۱۲ آذر. ۱۳۹۸
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تغییر روکش مبل چرم با پارچه
تغییر روکش مبل چرم با پارچه

آیا تا به حال به تغییر روکش مبل چرم با پارچه فکر کرده اید؟
همانطور که می دانید مبل های چرمی طرفداران بسیاری دارند و معمولا افرادی که فقط یک بار از این نوع مبل استفاده کرده اند نمی توانند به راحتی از آن ها دست بکشند چرا که به طرفداران پرو پاقرص مبل های چرم تبدیل می شوند و حتی در خرید های بعدی نیز ترج …

تغییر رنگ پارچه مبل
تغییر رنگ پارچه مبل

زمانی که بحث نوسازی مبل به میان می آید کمتر کسی به تغییر رنگ پارچه مبل فکر می کند چرا که ذهنیت بسیاری از مردم این چنین شکل گرفته است که وقتی مبل و پارچه مبلی فرسوده و دچار رنگ رو رفتگی می شود یا باید تعویض شود و یا تعمیر.
البته تا حدودی نیز مردم حق دارند زیرا زمانی که پارچه مبل آسیب می بیند و دچار پ …

تعمیرکار مبل در تهران

آیا تا به حال برای پیدا کردن تعمیرکار مبل در تهران اقدام کرده اید؟
پاسخ کسانی که مبل های خود را به دست تعمیر سپرده اند مثبت است چرا که این افراد بار ها و بار ها برای پیدا کردن تعمیرکار مبل در تهران اقدام کرده اند تا مبل های خود را به دست تعمیر بسپارند اما کسانی هم که تا به حال مبل هایشان را برای ترم …