تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل

تقویت کلاف و اسکلت مبل اولین کاری است که باید در تعمیر مبل به آن توجه شود. اما کلاف مبل به کدام قسمت مبل گفته می شود؟ کلاف مبل درواقع ساختمان و اسکلت اصلی یک مبل است که سایر اجزا مانند فوم، ابر و پارچه رو مبلی روی آن پیاده می شود تا به این وسیله مبل هایی زیبا خلق شود.

آشنایی با تقویت کلاف

تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل

افرادی که قصد تعمیر مبل های خود را دارند باید پیش از هر اقدامی کلاف مبل خود را به خوبی بررسی کنند تا ببینند دارای آسیب دیدگی و یا شکستگی نباشد. کلاف مبل به دلیل ساختار مخصوصی که دارد توسط شخصی که در زمینه تعمیر مبل تخصص لازم را ندارد قابل مشاهده و تشخیص نیست به همین دلیل باید بررسی کلاف را به یک تعمیرکار ماهر واگذار کنید.

کسانی که قصد تعمیر مبلمان خود را دارند باید بدانند فقط مبل هایی را باید تعمیر کنند که از کلاف خوبی برخوردار هستند. مبل هایی که دارای کلاف با کیفیتی نیستند پس از مدت کوتاهی دوباره کیفیت خود را از دست می دهند.

اما اگر اصرار دارید مبل های با کلاف بی کیفیت را تعمیر کنید پس توصیه ای که برای شما داریم این است که از پارچه های گران قیمت استفاده نکنید زیرا همانطور که گفته شد کلاف چنین مبل هایی پس از مدت بسیار کوتاهی کیفیت خود را از دست می دهند و پارچه مبلی جمع شده و ظاهر نامناسبی به مبلمان شما می بخشد و در این صورت تمام هزینه های شما به هدر رفته و چاره ای جز تعویض و خرید مبل های نو نخواهید داشت.

اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که پس از پی بردن به کیفیت بالای کلاف مبل اگر برای رویه کوبی از پارچه های گران، با کیفیت و با ارزش استفاده کنید پشیمان نخواهید شد چرا که در این صورت با هزینه ای بسیار پایین تر از هزینه خرید مبلمان، صاحب یک مبلمان نو و تازه می شوید که می توانید سال های سال از آن ها استفاده کنید.

شما می توانید برای انتخاب پارچه مبلی و اطلاع از قیمت به قیمت پارچه مبلی مراجعه کنید.

اما اگر صاحب مبل هایی هستید که درای کلاف با کیفیت است اما کلاف آن آسیب دیده اصلا نگران نباشید چرا که در این صورت به سراغ تقویت کلاف و اسکلت مبل می رویم که در ادامه بیشتر در این باره بحث خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

هزینه تعمیرات مبل

تقویت کلاف و اسکلت مبل در تعمیرات مبل چگونه انجام می شود؟

ممکن است همه ما از خود سوال کنیم “تقویت کلاف مبل در تعمیرات مبل چگونه انجام می شود؟”

همانطور که در فوق اشاره شد کیفیت و کلاف مبل مسئله ای است که باید قبل از اقدام به هر نوع تعمیری به آن توجه شود چرا که عدم توجه به این موضوع می تواند بعد ها هزینه های بسیاری را بر روی دوشتان بگذارد و مجبور به تعمیر دوباره و یا حتی تعویض مبل های خود شوید پس همواره به این مسئله مهم توجه ویژه ای داشته باشید.

در تقویت کلاف و اسکلت مبل تعمیرکار تمام کلاف مبل را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود شکستگی و آسیب دیدگی در آن به تعمیر و یا تقویت کلاف و اسکلت مبل می پردازد.

در تعمیر و تقویت کلاف مبل، رویه مبل از آن جدا شده و سپس تعمیر کار مشغول به تعمیر و یا تقویت پایه ها و بدنه می شود. این امر در مبل های راحتی نیز یکسان بوده و تمام پارچه مبلی از مبل جدا شده و پس از تعمیر دوباره عمل رویه کوبی انجام می شود.

تقویت کلاف مبل راحتی

کلاف چه نوع مبل هایی را میشود تقویت کرد؟

اگرتقویت کلاف مبل شما مقرون بصرفه باشد شما می توانید تقویت کلاف مبل را برای انواع مبل راحتی ، چرم  و استیل انجام دهید. مبل شانا ارائه دهنده خدمات در زمینه تعمیرات مبل راحتی، تعمیرات مبل چرم و تعمیرات مبل استیل است. برای اطلاع از هزینه ها می توانید با ما تماس بگیرید.

هزینه تقویت کلاف و اسکلت مبل

هزینه تقویت کلاف و اسکلت مبل مسئله ای است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد چرا که پس از رویه کوبی مبل که یکی از پر هزینه ترین قسمت تعمیرات مبلمان است، باید برای تقویت کلاف و اسکلت مبل نیز هزینه قابل توجهی پرداخت کنید. به همین دلیل توصیه می شود در صورتی که مبلمان شما نیاز به تعمیر و یا تقویت کلاف ندارد آن را تعمیر نکنید و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

نکته: به یاد داشته باشید که شما با تعمیر مبلمان می توانید در هزینه و پول خود صرفه جویی کنید و با صرف هزینه ای بسیار کم تر از هزینه خرید مبلمان، صاحب مبل هایی نو و جدید شوید.

03 دسامبر. 2019

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
نکاتی که باید قبل از خرید مبل به آن ها دقت کنیم
نکاتی که باید قبل از خرید مبل به آن ها دقت کنیم

چقدر با نکاتی که باید قبل از خرید مبل به آن ها دقت کنیم آشنا هستید؟
برخی از افراد معمولا صرفا به خاطر ظاهر مبل نسبت به خرید آن اقدام می کنند و همین امر سبب می شود نتوانند مبلمان مناسب منزل خود را خریداری کنند و یا معمولا کیفیت مبل هایی که بدون آگاهی تهیه می کنند بسیار پایین خواهد بود و مبلمان خریدار …

تعمیرات مبل سهروردی
تعمیرات مبل سهروردی

کارگاه تعمیرات مبل سهروردی زیر نظر مبل شانا مشغول ارائه خدمات تخصصی و متنوع در زمینه تعمیر مبل به مشتریان خود است. افرادی که قصد تعمیر و نونوار کردن مبل های خود با هزینه ای بسیار پایین تر از خرید مبلمان جدید را دارند می توانند با مراجعه به تعمیرات مبل سهروردی از خدمات متنوع، باکیفیت و تخصصی تعمیر مب …

پارچه مبل ترک
پارچه مبل ترک

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل آماده ارائه خدمات در زمینه فروش پارچه مبلی ترک و ایرانی به شما عزیزان است. در ادامه با پارچه مبل ترک و قیمت و هزینه های پارچه مبلی بیشتر آشنا می شویم.
پارچه مبل ترک طرفداران زیادی دارد چرا که کیفیت پارچه مبل ترک بر هیچکس پوشیده نیست.
کیفیت پارچه در انتخا …