پارچه مبلی

قیمت و کیفیت پارچه مبلی برای کسانی که قصد تعویض پارچه مبلی خود را دارند، بسیار حائز اهمیت بوده به همین دلیل این افراد همواره به دنبال بهترین پارچه های مبلی و البته با قیمت مناسبی هستند.

پارچه مبلی

قیمت و کیفیت پارچه مبلی

همه ما می دانیم بهترین و گران قیمت ترین مبل ها نیز پس از مدتی فرسوده می شوند حتی اگر آن ها را در بهترین نقطه خانه و یا محیط کار خود قرار دهیم. اما آیا پس از فرسوده شدن مبل ها باید آن ها را تعویض کرد؟
با توجه به قیمت بالای مبل ها، تعویض آن ها کار عاقلانه ای نیست اما چاره کار چیست؟
در چنین مواقعی می توان تعمیر مبل را جایگزین تعویض کرد. از مزایای مهم تعمیر مبلمان می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد. همچنین در تعمیرات مبل، افراد می توانند با توجه به سلیقه شخصی خود مبل های خود را تغییر دهند در حالی که ممکن است گاهی در هنگام تعویض رویه مبل افراد نتوانند طرح مورد نظر خود را در بازار پیدا کنند.
به این نکته نیز توجه داشته باشید که مردم همیشه به دلیل فرسودگی دست به تعمیر مبلمان خود نمی زنند بلکه می خواهند دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند و قصد دارند با تعمیر، مبل ها را با دکوراسیون جدید هماهنگ کنند. تغییر مبلمان می تواند به راحتی آب خوردن انجام شود. بله درست شنیدید شما می توانید با تغییر پارچه مبلی به مبلمان خود جانی دوباره ببخشید.
اگر شما نیز قصد دارید با تعویض پارچه مبلی، مبل فرسوده خود را تغییر دهید پس پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا پایان مطالعه کنید زیرا در ادامه به بررسی قیمت پارچه مبلی و چگونگی انتخاب یک پارچه مبلی مناسب می پردازیم.

پارچه مبلی مبل شانا

مبل شانا با ارائه خدمات تعمیرات مبل در زمینه فروش انواع پارچه مبلی برای مبل های راحتی و استیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. در ادامه با برخی از پارچه های پیشنهادی مبل شانا آشنا می شویم.

پارچه مبلی مبل شانا

نمونه پارچه مبل راحتی 

مبل شانا با ارائه خدمات تعمیر مبل سعی کرده است انواع مختلفی از پارچه مبلی را برای شما عزیزان فراهم کند تا بتوانید با توجه به مدل مبل خود بهترین پارچه ها را انتخاب کنید. معمولا پارچه های مبلی مناسب برای مبل های راحتی متفاوت تر از پارچه های مبلی مبل استیل است.

از انواع پارچه های مناسب برای مبل های راحتی می توان به پارچه های زیر اشاره کرد:

 • پارچه مبلی نووا 
 • پارچه مبلی مایا
 • پارچه مبلی الیزا 
 • پارچه مبلی الما 
 • پارچه مبلی اردین

پارچه مبلی مایا یکی از بهترین انتخاب ها برای مبل های راحتی است. این پارچه با ظاهری شبیه با پارچه چرم بسیار مناسب انواع مبل راحتی است. شما می توانید با توجه به کاتالوگ و رنگ انتخابی خود انواع این پارچه را برای مبل خود استفاده کنید.

پارچه مبل مایا

 

نمونه پارچه مبل استیل

پارچه های مناسب برای مبل های استیل و سلطنتی متفاوت تر از پارچه های مبل راحتی است. شما می توانید در تصاویر برخی از نمونه های پارچه مبلی شانا را مشاهده کتید. از جمله بهترین پارچه های مبل استیل می توانیم به موارد زیر اشاره کرد.

 • پارچه مبلی وندیک
 • پارچه مبلی میلانو 
 • پارچه مبلی یورک
 • پارچه مبلی ترک یالیکوی

فروش پارچه مبلی شانل پتینه

فروش پارچه مبلی شانل صدفی

شناخت کیفیت پارچه بر اساس قیمت پارچه مبلی

شناخت کیفیت پارچه مبلی یکی از مهارت های مهمی است که باید توسط کسانی که قصد تعویض پارچه مبلی خود را دارند کسب شود؛ چرا که قیمت پارچه مبلی یکی از مهمترین عواملی است که باید همواره به آن توجه شود تا تعویض پارچه مبلی به صرفه تر از خرید مبل های نو و جدید باشد.
ممکن است با مطالعه مطلب فوق از خود سوال کنید چگونه این مهارت را کسب کنم تا در خرید پارچه مبلی دچار اشتباه نشده و هزینه و پول خود را هدر ندهم؟ اما لازم به ذکر است آنگونه که فکرش را می کنید تشخیص قیمت و کیفیت پارچه مبلی مناسب کار دشواری نیست و تنها با رعایت چندین نکته که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد می توانید بهترین پارچه مبلی را با قیمتی مناسب انتخاب و تهیه نماید.

شناخت کیفیت پارچه بر اساس قیمت پارچه مبلی

 •  دقت به نقاط دوخته شده پارچه، بهترین راه شناخت کیفیت پارچه مبلی است چرا که در پارچه های بی کیفیت مخصوصا در پارچه های چرمی بی کیفیت، نقاط دوخته شده دارای سوراخ های بزرگتر از حد طبیعی هستند.
 •  در پارچه های مخملی و یا جیر می توانید پرز های آن ها را با دست به هم بزنید و اگر پارچه دارای کیفیت مطلوبی نباشد پرز های آن دیر تر و خیلی سخت به حالت اولیه خود باز می گردند. همچنین یکی دیگر از راه های شناخت پارچه مرغوب مخصوصا پارچه های مخمل این است که پرز های آن ها خارج نشود. برای پی بردن به این مسئله می توانید پرز ها را با دست خود بکشید و در صورت خارج شدن از خرید آن پارچه خودداری کنید.

نکته: گاهی اوقات تشخیص قیمت و کیفیت پارچه رو مبلی نیازمند تخصص است که شما می توانید از متخصصین مرکز ارائه دهنده خدمات و تعمیرات مبل کمک بگیرید البته در بیشتر مواقع، موارد ذکر شده در فوق می تواند در انتخاب یک پارچه مبلی با کیفیت بسیار کمک کننده باشد.

انتخاب رنگ پارچه مبلی

می توان گفت انتخاب رنگ پارچه مبلی یکی از معیار های مهم در تعویض پارچه مبلی است که هر فرد باید توجه ویژه ای به آن داشته باشد. توجه به رنگ پارچه مبلی مانند توجه به قیمت پارچه مبلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که در دکوراسیون خانه و یا حتی در خرید مبلمان اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند رنگ و طرح پارچه مبلی است. پس از این رو انتخاب رنگ پارچه مبلی نیازمند رعایت نکاتی است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 •  در انتخاب رنگ پارچه مبلی همواره به دکوراسیون خود توجه کنید. همانطور که می دانید مبلمان خانه یکی از اجزای مهم هر دکوراسیون به شمار می رود که اگر در انتخاب رنگ پارچه آن سلیقه به خرج داده نشود می تواند عامل ناهماهنگی در محیط شود. پس همواره رنگی را انتخاب کنید که با رنگ سایر وسایل و به طور کلی با دکوراسیون داخلی شما هماهنگی لازم را داشته باشد.
 •  از انتخاب رنگ هایی که هر سال مد می شوند خودداری کنید. لازم است بدانید این گونه رنگ ها پس از گذشت چندین ماه محبوبیت خود را از دست می دهند و پس از مدتی رنگ دیگری در بین مردم محبوب می شود. باتوجه به گران بودن رویه کوبی، نمی توان هر چند ماه یک بار پارچه مبلی را تعویض کرد پس این نکته را جدی بگیرید.
 • اگر بچه و یا حیوان خانگی دارید از انتخاب رنگ های روشن دوری کنید چرا که رنگ های روشن زود کثیف می شوند و شستشوی زیاد سبب فرسودگی زودرس می شود.

رنگ پارچه مبلی

نمونه کار های پارچه مبلی

مبل شانا با سال ها تجربه در تعمیرات مبل خود از با کیفیت ترین پارچه ها استفاده می کند. در ادامه می توانید برخی از نمونه پارچه های مبل شانا را مشاهده کنید و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نکات خرید پارچه مبلی

نکات خرید پارچه مبلی مجموعه ای است از نکاتی که در فوق به آن ها اشاره شد. اما در ادامه به بررسی جامع این نکات و همچنین نکات موثر در قیمت و کیفیت پارچه مبلی میپردازیم.

 •  جنس پارچه: شاید برایتان جالب باشد که جنس پارچه با میزان عمر مبل شما رابطه مستقیم دارد.  به عبارتی هرچه جنس پارچه مبلی مرغوبتر باشد مسلما طول عمر مبلمانتان بیشتر خواهد بود. فراموش نکنید پارچه های با تراکم بالا و همچنین طول عمر زیاد مربوط به قسمت نشیمنگاهی مبل است و در عوض پارچه های ظریف، مناسب کوسن ها و پشتی مبل ها هستند.
 • رنگ و طرح پارچه: همانطور که در فوق به چگونگی انتخاب رنگ پارچه مبلی اشاره کردیم می توانید با توجه به نکات ذکر شده از میان هزاران طرح و رنگ مختلف یکی را به سلیقه خود انتخاب کنید اما همواره به یاد داشته باشید برای سرویس مبلمان مدرن از طرح های ساده با رنگ های شاد و برای مبلمان کلاسیک از طرح های شلوغ استفاده کنید.
 • اندازه دقیق پارچه مورد نیاز: اگر میخواهید پارچه مبلی خود را تعمیر کنید تنها به میزان مورد نیاز خود پارچه بخرید.
 • محل استفاده از مبل: توجه کنید که در کجا از سرویس مبلمان خود استفاده می کنید. مسلما باید برای مبلمانی که مورد استفاده عموم است یا در محلی قرار دارد که زود کثیف می شود و نیاز به شستشوی زیاد دارد، از پارچه های با دوام بالا استفاده شود.

 

انواع پارچه مبلی بر اساس جنس

پارچه مبلی با جنس مخمل

پارچه مبلی با جنس مخمل از معروف ترین پارچه های مبلی است که در بین مردم محبوبیت زیادی دارد. پارچه ای مرغوب و با کیفیت است که دارای تراکم بالا باشد.

پارچه مبلی با جنس کتان

پارچه مبلی با جنس کتان برای کسانی که سرویس مبلمان خود را در نقاط پر استفاده خانه قرار می دهند و یا به صورت مداوم مبل های خود را شسشت و شو می دهند می تواند انتخاب خوب و به جایی باشد چرا که پارچه مبلی کتان در برابر سایش، تغییر رنگ و همچنین نخ کش شدن بسیار مقاوم بوده و پس از مدت بسیار کمی کیفیت خود را از دست نمی دهد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که پارچه مبلی با جنس کتان زود چروک می شود.

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی با بافتی برجسته و زبر است. به علت تنوع رنگ بسیار زیادی که در این نوع پارچه وجود دارد می توانید به راحتی از آن ها در دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده کنید. برجستگی در پارچه های مازراتی گاهی بسیار زیاد است و این برجستگی ها سبب می شود پارچه مازراتی شباهت زیادی با موکت داشته باشد. البته به این نکته توجه داشته باشید که اگر در مناطق گرمسیر هستید پارچه مبلی مازراتی انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود زیرا گرمای بسیار زیادی ایجاد می کند.

نمونه کار پارچه مبل

پارچه مبلی چرم

در تعمیرات مبل چرم از پارچه چرمی برای تعویض روکش مبل استفاده می شود. پارچه مبلی چرم از آن دسته از پارچه هایی است که بسیار شیک بوده و طرفداران مخصوص به خود را دارد. البته بیشترین استفاده از پارچه مبلی چرم مربوط به مکان های رسمی است.

پارچه های مبلی بسیار راحت بوده و حس خوبی را در شخصی که بر روی مبل می نشیند ایجاد می کند. البته به یاد داشته باشید که استفاده از این پارچه شیک و باکلاس دشواری های مربوط به خود را دارد به عنوان مثال پارچه های چرمی به راحتی سرما را جذب می کنند. همچنین نگهداری از این نوع پارچه مبلی کمی دشوار بوده و در صورت کثیف شدن به سختی می توان لکه آن را از بین برد.

پارچه مبلی مبل راحتی

همانگونه که از نام مبل های راحتی پیداست باید پارچه این مبل ها به گونه ای باشد که هنگام نشستن روی آن حس بسیار خوبی به فرد القا شود. با توجه به ساختار مبل های راحتی که سر تا سر آن از پارچه تشکیل شده است پس باید در انتخاب پارچه مبلی مبل راحتی بسیار دقت کرد. نباید از پارچه هایی استفاده کنید که بسیار سفت و یا زبر هستند.

همچنین باید از پارچه هایی مقاوم و با تراکم بالا در مبل های راحتی استفاده کنید زیرا از مبل های راحتی بسیار استفاده می شود و استفاده از پارچه مبلی نامرغوب سبب فرسودگی و رنگ پریدگی زود هنگام پارچه مبلی خواهد شد. شما می توانید برای تعمیرات مبل راحتی خود از انواع پارچه مازاراتی، جیر و چرم استفاده کنید.

پارچه مبلی مبل استیل

مبل های استیل به دلیل ساختاری که دارند بیشتر حالتی رسمی دارند و اصولا در مکان های رسمی و یا در منازل تنها برای مواقع خاص از آن ها استفاده می شود و در زمان های عادی بیشتر از مبل های راحتی استفاده می شود. پارچه های چرمی انتخاب خوبی برای پارچه مبلی مبل استیل است. پارچه های چرمی همیشه برق می زنند و بسیار شیک هستند.

پارچه مبلی مبل استیل

قیمت پارچه مبل

قیمت پارچه مبل در انتخاب جنس و نوع پارچه مبل نقش بسیاری دارد چرا که برخی از افراد زمانی که قیمت زیاد پارچه انتخابی خود را می بینند از انتخاب خود منصرف شده و سراغ پارچه هایی می روند که قیمت کمتری داشته باشند. اما لازم است به این دسته از افراد توصیه هایی شود که توجه به آن ها می تواند از ضرر های زیادی جلوگیری کند:

 1. هیچگاه قیمت پارچه را در تصمیم گیری خود دخالت ندهید. درست است که قیمت پارچه های مرغوب و با کیفیت بسیار بیشتر از پارچه های بی کیفیت است اما به یاد داشته باشید که شما به دلیل زیاد بودن قیمت پارچه مبل و رویه کوبی مبل نمی توانید هر چند ماه یک بار پارچه مبلی خود را عوض کنید بلکه باید حداقل 1 یا 2 سال از مبلمان منزلتان استفاده کنید.
 2. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که هر چقدر برای پارچه مبل هزینه کنید پشیمان نخواهید شد چرا که اگر پارچه مبل با کیفیت تر باشد طول عمر بیشتری نیز خواهد داشت.
 3. سعی کنید یک بار ولی برای همیشه هزینه کنید.

پارچه مبلی مازراتی

یکی از با دوام ترین و محبوب ترین پارچه ها در صنعت مبل سازی، پارچه مبلی مازراتی است. پارچه مبلی مازراتی به دلیل قطر زیادی که دارد بسیار با دوام است همچنین این نوع پارچه با تنوع رنگ بسیاری که دارد توانسته است توجه افراد زیادی که سلیقه های متفاوتی دارند را به خود جلب کند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارچه مازراتی که سبب شناخت آن توسط مردم شده، برجستگی های بسیار ریزی است که در سطح پارچه وجود دارد. برای تشخیص این نوع پارچه فقط کافی است دست خود را بر روی آن بکشید در این صورت متوجه برجستگی بافت آن خواهید شد که این برجستگی ها در زیبایی و لطافت پارچه نقش بسیاری دارد. از دیگر ویژگی های پارچه مازراتی این است که گرمای زیادی تولید می کند.

البته لازم به ذکر است که بسیاری از مردم گمان می کنند پارچه مازراتی همان پارچه مخمل است اما به یاد داشته باشید که سطح پارچه مبلی مخمل دارای ناهمواری بیشتری نسبت به پارچه مازراتی است.

قیمت پارچه مبل مازراتی با توجه به کیفیت آن مناسب است و از این پارچه ها بیشتر در مبل های راحتی و مبل های مدرن استفاده می شود.

قیمت روز انواع پارچه مبلی

برای اطلاع از قیمت روز انواع پارچه مبلی با ما تماس بگیرید.

پارچه مبلی مسکو

از دیگر پارچه هایی که شباهت زیادی به پارچه مبلی مخمل دارد پارچه مبلی مسکو است که دارای خواب کمتری بوده و بسیار لطیف و آرامش بخش است. کمتر کسی را می توان دید که طرفدار پارچه مبلی مسکو نباشد چرا که این پارچه ها به دلیل خواب کمی که دارند آراستگی و نظم زیادی را به منزل می بخشند. یکی دیگر از دلایلی که سبب محبوبیت این پارچه ها شده است رنگ بندی متفاوت آن است زیرا بیشترین رنگ های کالیته این پارچه رنگ های کرم و قهوه ای است که برای پارچه مسکو یک نوع امتیاز محسوب می شود زیرا لکه و کثیفی در رنگ های کرم و قهوه ای کمتر به چشم می آید و از طرفی دیگر رنگ های کرم و قهوه ای سازگاری بیشتری با انواع دکوراسیون ها داشته و مشتری برای انتخاب وسایل دیگر منزل حق انتخاب بیشتری خواهد داشت. همچنین کسانی که دارای فرزند هستند و یا حیوان خانگی دارند می توانند به سراغ رنگ های زرشکی، سبز و آبی این پارچه بروند زیرا این رنگ ها در پارچه مسکو بسیار پررنگ هستند و به همین دلیل لکه و کثیفی را اصلا نشان نمی دهند.

شما می توانید برای مبلمان راحتی خود به سراغ پارچه مبلی مسکو بروید زیرا این پارچه یکی از پارچه های مبلمان راحتی است که از لحاظ کیفیت بسیار مورد تایید است.

لازم به ذکر است که نواسانات زیادی در قیمت پارچه مبل مسکو وجود دارد که علت آن نیز وارداتی بودن این پارچه است.

پارچه مبلی شانل

پارچه مبلی شانل که اخیرا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است به عنوان پارچه های اشرافی و لوکس شناخته می شوند زیرا این پارچه از نخ هایی مانند ابریشم، پنبه و یا نخ های مصنوعی مانند الفین، رازیون، آکریلیک بافته می شود به همین دلیل نیز هر دو روی این پارچه بسیار نرم بوده و همچنین ظاهری بسیار براق دارد. امروزه قیمت پارچه مبل شانل نسبت به زمان های گذشته بسیار پایین تر بوده و افراد می توانند با قیمت مناسبی آن را خریداری کنند. لازم به ذکر است که پارچه مبلی شانل در رنگ ها و طرح های متنوعی تولید می شوند.

علاوه بر رویه مبل از پارچه شانل می توان در دوخت پرده های لوکس، رو تختی و… استفاده کرد.

سوالات متداول فروش پارچه مبلی

در انتخاب رنگ پارچه مبلی شک دارم چه کار کنم؟

برای انتخاب رنگ پارچه مبل می توانید با توجه به دکوراسیون خانه انتخاب خود را انجام دهید. همچنین می توانید از مشاورین مبل شانا کمک بخواهید.

قیمت پارچه مبلی به چه شکل براورد می شود؟

قیمت پارچه مبلی از متری 28.000 تومان تا متری 2.200.000 تومان قابل سفارش است.0.000 تومان قابل سفارش است.

برای انتخاب پارچه ، پارچه ترک بخرم یا ایرانی؟

مبل شانا انواع مختلفی از پارچه های ایرانی و ترک با کیفیت را برای شما فراهم کرده است که می توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید.

خدمات پارچه مبلی

تعمیرات مبل تعیمر مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با تعمیرات مبل با خدمات مبل شانا بیشتر آشنا می شوید و مبلمان خود را برای تعمیرات به شرکت معتبری می سپ …

پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی

در این مقاله قصد داریم به بررسی و معرفی پارچه مبلی مازراتی که جزو پرطرفدارترین پارچه های مبلی محسوب می شود بپردازیم پس اگر شما نیز می خواهید یک پارچه مبلی مقاوم و در عین حال شیک را پس از تعمیر مبل برا …

پارچه مبلی مسکو

پارچه مبلی مسکو

اگر شما نیز جزو طرفداران پارچه مبلی مسکو هستید به شما تبریک می گوییم چرا که انتخاب پارچه مبلی مسکو برای مبل هایتان نشان دهنده سلیقه بی نظیر شما است. شما می توانید برای دریافت قیمت پارچه مبلی مسکو و خر …

پارچه مبلی ملیتا

پارچه مبلی ملیتا

فروش پارچه مبلی ملیتا
پارچه مبلی ملیتا یکی از بهترین، باکیفیت ترین و پرفروش ترین پارچه های موجود در بازار است که می توانید برای مبل های خود و در هنگام تعمیرات مبل راحتی انتخاب کنید.
در حین انتخاب پارچ …

پارچه مبلی مایا

پارچه مبلی مایا

فروش پارچه مبلی مایا
پارچه مبلی مایا یکی از محبوب ترین پارچه های موجود در بازار است که چرم پارچه بودن آن سبب جلب توجه بسیاری از مردم شده است. از آن جایی که پارچه مبلی مایا ویژگی های پارچه و چرم را به …

پارچه مبلی

پارچه مبلی

قیمت و کیفیت پارچه مبلی برای کسانی که قصد تعویض پارچه مبلی خود را دارند، بسیار حائز اهمیت بوده به همین دلیل این افراد همواره به دنبال بهترین پارچه های مبلی و البته با قیمت مناسبی هستند.

قیمت و کیفیت …

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …

تعمیرات مبل کرج مهرشهر
تعمیرات مبل کرج مهرشهر

کارگاه تعمیرات مبل کرج مهرشهر زیر نظر مبل شانا به ساکنین مهرشهر و کسانی که قصد تعمیرات مبل و نونوار کردن مبل های خود را دارند خدمات تخصصی و حرفه ای را ارائه می دهد.
اگر مدت زمان زیادی است که از مبل هایتان استفاده می کنید و احساس می کنید دچار فرسودگی شده اند دیگر وقت آن رسیده که به تعمیرات مبل کرج مه …

معایب پارچه مبلی مسکو

آشنایی با معایب پارچه مبلی مسکو
شناخت معایب پارچه مبلی مسکو سبب می شود افرادی که این نوع پارچه را برای مبل هایشان انتخاب می کنند با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرند و از طرفی دیگر نیز با شناخت معایب پارچه مبلی مسکو افراد با نحوه نگهداری آن آشنا خواهند شد و تمامی نکات لازم جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به پارچه …

نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

ارسال دیدگاه