تعمیرات مبل در نور

کارگاه های تعمیرات مبل در نور زیر نظر مبل شانا و همچنین توسط تعمیرکار های حرفه ای خدمات متنوع و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهند در نتیجه ساکنین شهر نور می توانند به نمایندگی مبل های شانا در شهر نور مراجعه کرده و تمامی خدمات مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت ممکن دریافت کنند.تعمیرات مبل در نور
افرادی که تجربه ای درباره مراجعه به تعمیرات مبل در نور ندارند ممکن است خرید مبل را به صرفه تر از تعمیر آن ها بدانند در صورتی که اصلا این چنین نیست چرا که تعمیر حرفه ای مبلمان سبب می شود مبلمان نونوار شوند و با هزینه ای بسیار کم تر از هزینه خرید مبلمان می توانید صاحب مبلمانی نو و جدید شوید و چندین سال متوالی از آن استفاده کنید.

قیمت تعمیرات مبل در نور

بهتر است بدانید که قیمت تعمیرات مبل در نور به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله سعی می کنیم توضیحات جامعی در این باره ارائه دهیم تا با رعایت آن ها بتوانید هزینه های تعمیرات مبل در نور را مدیریت کنید.

 •  میزان آسیب دیدگی مبلمان: هزینه تعمیر مبلمان با میزان آسیب دیدگی رابطه مستقیم دارد به عبارتی دیگر هرچه قسمت های مختلف دچار آسیب دیدگی شده باشند و نیاز به تعمیر و یا تعویض آن ها باشد هزینه بیشتری نیز باید برای تعمیر در نظر گرفته شود. برخی از آسیب دیدگی های مبل که نیاز به تعمیر دارد عبارتند از:
  پارچه مبلی: پارچه مبلی پس از مدتی فرسوده و رنگ و رو رفته می شود و نیاز به تعویض دارد. میزان هزینه تعویض پارچه مبلی با توجه به متراژ، نوع، جنس و کیفیت پارچه و همچنین دستمزد رویه کوب متفاوت است. پارچه هایی که دچار آسیب دیدگی جزئی شده اند و قابل تعمیر هستند را به طور کامل تعویض نکنید چرا که تعمیرکاران ماهر در کارگاه های تعمیرات مبل در نور به تعمیر حرفه ای پارچه های آسیب دیده می پردازند.
  بدنه مبل: ممکن است بدنه مبل نیز در طول سال های استفاده دچار آسیب دیدگی، پریدگی چوب بدنه و رنگ بدنه، خراشیدگی و… شده باشد که تعمیرکار به تعمیر آن می پردازد و رنگ کار نیز رنگ کاری بدنه مبل را بر عهده می گیرد که دستمزد هر یک متفاوت است.
  فوم و فنرکشی: تعمیر و تعویض فوم، تعویض و یا تعمیر فنرکشی نیز از دیگر کار هایی است که در کارگاه های تعمیرات مبل در نور انجام می شود. هزینه ای که بابت چنین تعمیراتی باید بپردازید بستگی به نوع فومی دارد که انتخاب می کنید. همچنین هزینه تعمیر فنرکشی با تعویض آن متفاوت است.
  پایه و دسته مبل: پایه و دسته مبل نیز اگر دچار آسیب و شکستگی شده باشند توسط تعمیرکار تعمیر می شوند و با توجه به میزان شکستگی هزینه تعمیر نیز متغییر خواهد بود.
 •  دستمزد تعمیرکار: دستمزد تعمیرکار از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت تعمیرات مبل در نور است. عوامل بسیاری در تعیین دستمزد تعمیرکاران دخیل هستند که مهم ترین آن ها میزان مهارت، تجربه و سابقه فعالیت تعمیرکار است به عبارتی دیگر هرچه تعمیرکار حرفه ای تر باشد دستمزد او نیز بیشتر از تعمیرکاران دیگر خواهد بود. از دیگر عواملی که در دستمزد تعمیرکار موثر است می توان به زمان صرف شده جهت تعمیر مبلمان اشاره کرد؛ مسلما هرچه تعمیر مبل طول بکشد و تعمیرکار را با چالش رو به رو کند دستمزد بیشتری نیز دریافت خواهد شد.
 •  هزینه ایاب و ذهاب: هزینه ایاب و ذهاب را از قلم نیندازید چرا که در برآورد هزینه تعمیرات مبل در نور باید هزینه ایاب و ذهاب را نیز در نظر بگیرید تا بودجه مشخصی را برای تعمیرات مبل خود کنار بگذارید. برخی از کارگاه های تعمیرات مبل، ایاب و ذهاب را جزو خدمات رایگان خود به مشتری قرار داده اند در نتیجه برای صرفه جویی در هزینه های تعمیرات مبل می توانید از خدمات رایگان این چنینی نیز بهره مند شوید.
 • کارگاهی که انتخاب می کنید: به یاد داشته باشید که هزینه هایی که در کارگاه های مختلف تعمیرات مبل در نور جهت تعمیر مبلمان دریافت می شود تفاوت زیادی با یکدیگر دارند به همین دلیل نیز توصیه می شود به دنبال پیدا کردن کارگاهی باشید که علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت و متنوع دستمزد کم تری نسبت به کارگاه های دیگر دریافت کنند.نکته: برای صرفه جویی در هزینه تعمیرات مبل فقط به تعمیر قسمت هایی بپردازید که نیاز به تعمیر دارند و از تعمیر قسمت های سالم امتناع کنید.

قیمت تعمیرات مبل در نور

خدمات تعمیرات مبل نور

خدمات تعمیرات مبل نور عبارتند از:

 • رویه کوبی بر روی کلاف خام
 • رویه کوبی مبل های فرسوده
 • تعویض پارچه مبلی
 • تعویض فنرکشی
 •  تعویض فوم
 •  رنگ کاری بدنه مبل
 •  تعمیر و تقویت کلاف مبل
 •  ورق کاری مبل
 •  تعمیر انواع مبل ها به صورت حرفه ای
 •  ایجاد تغییر در ظاهر مبل
25 اکتبر. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل
نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل

هر شخصی باید با نکات ضروری در انتخاب تعمیرکار مبل آشنایی لازم را داشته باشد تا در حین نیاز به مراجعه به تعمیرکار، جهت تعمیر مبل ها بتواند بهترین و ماهرترین تعمیرکار را انتخاب کند.
البته برخی از افراد ممکن است با خود بگویند چه نیازی به مراجعه به تعمیرکار است وقتی که به راحتی می توانیم مبل های جدید و …

چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک
چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک

امروزه نحوه چیدمان مبل راحتی در فضای کوچک به دغدغه بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که زندگی آپارتمانی در دهه های اخیر افزایش چشم گیری داشته و روز به روز نیز افراد زیادی به زندگی آپارتمانی روی می آورند مخصوصا افرادی که به تازگی مستقل شده اند و یا تشکیل زندگی داده اند معمولا اولین تجربه زندگی مستقل خ …

نکات خرید مبل کلاسیک
نکات خرید مبل کلاسیک

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نکات خرید مبل کلاسیک چیست؟
هیچگاه شناخت نکات خرید مبل کلاسیک را دست کم نگیرید و بدون اطلاعات دقیق نسبت به خرید مبل های کلاسیک اقدام نکنید چرا که ده ها نکته برای خرید بهترین مبل کلاسیک وجود دارد که توجه به آن ها سبب خریدی رضایت بخش خواهد شد و عدم توجه به آن ها نیز م …