رویه کوبی مبل استیل

مبل شانا با ارائه خدمات در زمینه مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل و خدمات تعویض رویه مبل و رویه کوبی مبل استیل است. برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید. در ادامه با رویه کوبی مبل استیل و هزینه های جانبی آن آشنا می شویم.

رویه کوبی مبل استیل

تعمیرات مبل امروزه در بین مردم رواج بسیاری پیدا کرده است چون خریدن مبل جدید هزینه ای زیاد به خود اختصاص می دهد و هم احتمال دارد مبلی با کیفیت مبل های خودتان نتوانید بخرید. تعمیرات یک مبل شامل موارد زیادی مانند تعمیر شکستگی های مبل , رنگ کاری مبل , رویه کوبی مبل و تعمیر رویه مبل می باشد که همگی در تازه سازی و بازسازی مبل ها نقش مهمی دارند.

یکی از این نوع تعمیرات رویه کوبی مبل استیل است. رویه کوبی مبل به عملیات انجام شده روی کلاف خام مبل می گویند تا به مرحله ی آماده سازی مبل برسد. کار رویه کوبی مبل استیل یک کار تخصصی و حساس است که توسط افراد متخصص انجام میشود به کسی که کار رویه کوبی را انجام می دهد رویه کوب می گویند.

رویه کوبی در مراحل تعمیرات شامل  تعمیر فوم مبل , پارچه ی مبل , اسفنج , فنرها و کوسن  میشود. اکثرا کار رویه کوبی روی مبل های دسته دوم و فرسوده انجام میشود تا به یک مبل تازه تبدیل کرد. گفتیم کار رویه کوبی مبل استیل یا هر مبل دیگر یک کار تخصصی است به این دلیل که باید برای این کار تمامی قسمت های مبل خارج شود تا کلاف مبل مورد بررسی قرار گیرد و سپس دوباره با کمک مواد اولیه جدید و مناسب مبل را سرهم کند.

رویه کوبی برای انواع مبل های استیل , راحتی , سلطنتی و مدرن انجام میشود. در کار رویه کوبی مبل استیل نظر خود مشتری نیز بسیار مهم است به گونه ای که طراحی و نوع پارچه ی مبل جدید به سلیقه او انجام خواهد شد.

نمونه کار رویه کوبی مبل استیل

انواع رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل استیل به دو صورت انجام می شود اولی رویه کوبی روی کلاف تازه و خام و دومی رویه کوبی روی مبلی فرسوده و آسیب دیده است.

در نوع اول رویه کوب به کمک مواد خام اولیه  طراحی تعیین شده از قبل را روی مبل پیاده سازی می کند تا مبل قابل استفاده شود می توان گفت که آسانترین نوع رویه کوبی این روش است.

نوع دوم از رویه کوبی برای مبل های قدیمی مناسب است برای این کار تمام محتوای داخل مبل را خارج می کنند و بعد از رفع مشکلات و خرابی مبل، مبل را با مواد جدید تعمیر کرده و آماده استفاده می نمایند البته این رویه کوبی به شرط سالم بودن کلاف مبل انجام میشود.

اگر کلاف مبل مشکل داشته باشد مبل دیگر قابل تعمیر نیست و هزینه کردن برای تعمیر این مبل ها کاری هزینه بر و بی فایده است و احتمال دارد بعد از مدت کوتاهی دوباره آسیب ببینند و قابل استفاده نباشند پس توجه بالایی به کلاف مبل لازم است.

انواع رویه کوبی مبل استیل

نحوه رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی در مبل استیل متفاوت از سایر مبل ها است در واقع روش رویه کوبی هر مبل با مبل های دیگر متفاوت است  و در نتیجه تعمیرات مبل استیل نیز متفاوت تر از سایر روش های تعمیر مبل است. در رویه کوبی مبل استیل به دلیل نوع چوب جنس کلاف مبل خیلی کم پیش خواهد آمد که کلاف آن خراب شود مگر اینکه زنگ بزند و نیاز به رنگ دوباره داشته باشد.

در مرحله ی اول فنر و اسفنج های مبل خارج می گردد و بعد از تعمیرات مبل و رنگ کردن آن نیاز است تا مدتی برای خشک شدن وقت بگذارید در مرحله ی بعد فنر یا اسفنج ها حتی بالش های مبل را متناسب با طراحی دلخواه خودتان تعمیر می کنند و مبل بازسازی و قابل استفاده خواهد شد.

خدمات مبل شانا در رویه کوبی مبل استیل

با توجه به این که امروزه تعداد افراد کمتری توان خرید مجدد انواع مبلمان را در تغییرات دکوراسیون و نو کردن اسباب منزل دارند تعمیر مبل در بین مردم رواج بسیاری پیدا کرده است که مورد استقبال بسیاری قرار رفته است زیرا همان طور که گفتیم هزینه تعمیرات به نسبت خرید مبل بسیار مقرون به صرفه است از این رو تعمیرات یک مبل شامل موارد زیادی مانند تعمیر شکستگی های مبل , رنگ کاری مبل , رویه کوبی مبل و تعمیر رویه مبل می باشد که همگی در تازه سازی و بازسازی مبل ها نقش مهمی دارند.

همگی این موارد از مهمترین خدمات مبل شانا است که این شرکت با ارائه خدماتی نوین و مناسب در زمینه تعمیر انواع مبلمان و خدمات تعویض رویه مبل و رویه کوبی مبل استیل توانسته است تا مورد قبول بسیاری از مراجعه کنند گان باشد.

تعمیرات رویه کوبی مبل استیل با توجه به این که یک کار تخصصی و حساس است بایستی تا توسط افراد متخصص انجام شود به عملیات انجام شده روی کلاف خام مبل رویه کوبی و به کسی که کار رویه کوبی را انجام می دهد رویه کوب کار می گویند که می تواند تا انواع تعمیرات مانند تعمیر فوم مبل , پارچه ی مبل , اسفنج , فنرها و کوسن را با برترین تکنیک ها و با متد روز دنیا برای تازه کردن مبل استیل انجام دهد.

قیمت رویه کوبی مبل استیل

از آن جایی که برای نو کردن مبلمان رویه کوبی به عنوان بهترین تکنیک است و همان طور که گفتیم هزینه رویه کوبی مبل استیل با توجه به این که در این فرایند باید پارچه تشکها و پشتی ها، فنر و فوم ها تعویض شود کمتر از خرید مبلمان استیل است از این رو انتخاب یک متخصص خبره رویه کوبی گزینه مناسب برای رویه کوبی مبل استیل است. مهم ترین موارد در هزینه رویه کوبی مبل استیل عبارتند از :

  •  ابعاد و حجم کار
  • لکه گیری بصورت محدود
  • نوع رنگ و متریال مورد استفاده در رنگ کاری
  • حمل و نقل تا کارگاه مبل سازی و برگشت به محل مشتری
  • دستمزد رو کوب کار

قیمت رویه کوبی مبل استیل

قیمت ها برای رویه کوبی ها بسته به نوع مبل تان و میزان آسیب وارده به آن متفاوت می باشد به علاوه موارد دیگری مانند: نوع پارچه ای که برای رویه کوبی لازم است , ابعاد و اندازه ی مبل , میزان کاری که مبل برای تعمیر لازم دارد, تعمیرات نجاری مبل ها برای شکستگی دسته یا پایه مبل ,قدمت مبل که تعیین کننده میزان حساسیت کار است می تواند در هزینه های نهایی نقش داشته باشند .

می توان گفت که کیفیت موادی که در این تعمیرات استفاده می شود نیز مهم است و هرچه این کیفیت بیشتر باشد قیمت رویه کوبی مبل استیل نیز بیشتر میشود. در ابتدای کار می توانید هزینه ی تقریبی مبل را توسط شرکت های تعمیر مبل تخمین بزنید و در صورت به صرفه بودن آن اقدام به تعمیر مبل استیل تان نمایید.

خدمات رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل

افرادی که می خواهند تغییر دکوراسیون در منزل انجام دهند و تعمیرات مبل انجام دهند بدون شک نام رویه کوبی را شنیده اند. رویه کوبی اصطلاحی است که در تعمیرات مبل استفاده می شود که در این بخش اطلاعات کافی را …

تعویض رویه مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل از جمله مسائل مهمی است که همواره ذهن مشتریان پر و پا قرص مبل های استیل را به خود مشغول کرده است زیرا همه ما می دانیم که عمر مفید یک مبل پس از مدتی به پایان می رسد و برای مدیریت هز …

رویه کوبی مبل چرم

رویه کوبی مبل چرم

اگر در منزل خود از مبلمان چرم استفاده می کنید و قصد رویه کوبی مبل چرم منزل خود را دارید پس توصیه می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به نکات مهمی درباره رویه کوبی مبل چرم پی ببرید.
کسانی ک …

تعمیر مبل استیل

تعمیرات مبل استیل

مبل شانا آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل استیل و تعویض رویه مبل است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات مبل استیل و مشاهده نمونه کار ها با ما همراه باشید. اگر شما هم از آن دسته از ا …

تعمیرات مبل تعیمر مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با تعمیرات مبل با خدمات مبل شانا بیشتر آشنا می شوید و مبلمان خود را برای تعمیرات به شرکت معتبری می سپ …

رویه کوبی مبل غرب تهران

رویه کوبی مبل غرب تهران

اگر قصد تعمیر مبل در غرب تهران را دارید بدون شک استفاده از خدمات رویه کوبی مبل غرب تهران و مطالعه این مقاله می تواند برای شما مفید باشد. مهم ترین کار هایی که در رویه کوبی مبل انجام می شود شامل تعویض ک …

آخرین مطالب
تعمیر مبلمان خانگی
تعمیر مبلمان خانگی

سالانه افراد زیادی برای تعمیر مبلمان خانگی خود به کارگاه های تعمیرات مبل مراجعه می کنند زیرا امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار خرید مبل های جدید کار دشواری است و به عبارتی دیگر اصلا به صرفه نیست.

البته تعمیر مبلمان خانگی همیشه به معنای تعمیر مبلمان آسیب دیده نیست بلکه دلایل زیادی وجود دارد که فر …

نحوه تشخیص کلاف خوب مبل
نحوه تشخیص کلاف خوب مبل

نحوه تشخیص کلاف خوب مبل بسیار مهم است به طوری که هر فرد پیش از خرید مبل باید اطلاعات لازم را درباره نحوه تشخیص کلاف خوب مبل داشته باشد و سپس برای خرید مبل اقدام کند.
ممکن است بسیاری از افراد از اهمیت کلاف مبل در خرید مبل مطلع نباشند به همین دلیل در ادامه به اهمیت کلاف مبل و همچنین نحوه تشخیص کلاف خو …

تعمیرات مبل در نارمک
تعمیرات مبل در نارمک

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیر مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل تهران و شهرستان به شما عزیزان است. کارگاه های تعمیرات مبل در نارمک مراجعین زیادی دارد حتی تعداد مراجعین در مناسبت های مهم سال مانند عید نوروز بسیار بیشتر از روز های معمولی سال است چرا که در ایران از دیرباز تاکنون در چ …

نحوه چیدمان مبل راحتی ال
نحوه چیدمان مبل راحتی ال

سوال “نحوه چیدمان مبل راحتی ال” معمولا توسط افرادی پرسیده می شوند که قصد خرید مبل های راحتی ال را دارند و یا این مبل های راحتی پرطرفدار را خریداری کرده اند و حال می خواهند اطلاعات لازم را درباره نحوه چیدمان مبل راحتی ال کسب کنند تا بتوانند با یک چیدمان اصولی و زیبا به هر چه زیباتر شدن دک …

تعمیرات مبل در پرند
تعمیرات مبل در پرند

کارگاه های تعمیرات مبل در پرند تمامی خدمات مربوط به تعمیرات مبل را به مشتریان خود ارائه می دهند به همین دلیل در صورت بروز هر گونه مشکلی برای مبل های منزل و محیط کارتان بهتر است پیش از این که به فکر تعویض و خرید مبلمان جدید بیفتید ابتدا سری به تعمیرات مبل در پرند بزنید و از تمامی خدمات ارزنده آن ها ب …

مشخصات پارچه مبلی خوب
مشخصات پارچه مبلی خوب

اگر شما هم میخواهید رویه مبلمان خود را تغییر دهید و به این فکر هستید که از کجا می توان مشخصات پارچه مبلی خوب را دانست، تا انتهای این مقاله را با ما همراه باشید.
معمولا یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش ها در انجام فرآیند تعمیرات مبل ها، تشخیص مشخصات پارچه مبلی خوب و خرید آن است. خانم ها بهتر درک میکن …

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه