تعمیر مبل در تجریش

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیر مبل آماده ارائه خدمات در تعمیر مبل در تجریش است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ارسال عکس مبل های خود براورد هزینه تعمیر مبل را انجام دهید.

تعمیر مبل در تجریش

کسانی که قصد تعمیر مبل در تجریش را دارند باید تمام تلاش خود را برای پیدا کردن بهترین کارگاه تعمیرات مبل به کار گیرند چرا که کارگاه تعمیرات مبل و همچنین نیرو هایی مانند تعمیرکار، رویه کوب و… که در کارگاه مورد نظر مشغول به کار هستند نقش اصلی را در نتیجه تعمیرات مبل ایفا می کنند بنابراین اگر در انتخاب کارگاه تعمیرات مبل، تعمیرکار و… دقت زیادی به خرج ندهید مطمئنا از نتیجه تعمیر مبل در تجریش راضی نخواهید بود بنابراین مجبور به تعمیر مجدد خواهید شد و همین امر نیز سبب از دست رفتن هزینه های بسیاری از شما می شود البته در برخی مواقع نیز ممکن است مبل شما در اثر تعمیر غیر اصولی کیفیت خود را از دست بدهد و به جای تعمیر نیاز به تعویض مبلمان باشد.

زمانی که به اهمیت انتخاب کارگاه تعمیر مبل پی می برید ممکن است به این موضوع فکر کنید که چگونه می توانید یک کارگاه تعمیر مبل در تجریش بیابید که نیرو های ماهر، با تجربه و با سابقه بالا در آن مشغول به کار باشند تا بتوانید با اطمینان کامل مبل های با ارزش و گران قیمت خود را به دست آن ها بسپارید.
لازم به ذکر است که ما نگرانی شما را درک می کنیم چرا که با افزایش قیمت مبلمان دیگر به سادگی نمی توان آن ها را تعویض کرد در نتیجه برای نوسازی و یا ایجاد تنوع در مبل ها باید آن ها را به دست تعمیرکار هایی ماهر و با تجربه بسپارید.
اگر پیدا کردن کارگاه تعمیر مبل در تجریش به یکی از دغدغه های شما تبدیل شده است اصلا نگران نباشید چرا که در ادامه به نکاتی اشاره خواهیم کرد که با رعایت آن ها می توانید بهترین و معتبرترین کارگاه تعمیر مبل در تجریش را بیابید و با خیالی آسوده مبل های خود را برای تعمیر به دست آن ها بسپارید.

 •  سابقه فعالیت کارگاه تعمیرات مبل و نیرو هایی که در آن مشغول به ارائه خدمت به مشتریان خود هستند.
 •  بررسی مهارت و تجربه تعمیرکار، رویه کوب و…
 •  دیدن نمونه کار ها به صورت حضوری (تنها به دیدن یک نمونه کار اکتفا نکنید و برای هر فعالیت چندین نمونه کار از آن ببینید.).
 • بررسی خدماتی که به مشتریان ارائه می شود.
 • دستمزد تعمیرکار
 •  موادی که در تعمیرات مبل استفاده می شود.
 •  تحقیق درباره میزان رضایت مشتریان کارگاه مورد نظر

مبل شانا با سال ها تجربه در زمیمه تعمیرات مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل شمال تهران است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

رویه کوبی مبل در تجریش

رویه کوبی مبل در تجریش در دو نوع رویه کوبی بر روی کلاف خام (ساخت مبلمان جدید) و رویه کوبی جهت تعمیر و تعویض بخش های آسیب دیده مبلمان قدیمی انجام می شود که معمولا بیشترین مراجعه افراد جهت تعمیر و تعویض بخش های آسیب دیده مبل است.

اگر می خواهید اطلاعات تکمیلی در خصوص رویه کوبی مبل و هزینه های مربوط به آن کسب کنید به بخش رویه کوبی مبل مراجعه کنید.

در رویه کوبی مبلمان قدیمی تمام قسمت های آسیب دیده مبل از جمله پارچه مبلی، فوم، فنر، لایکو، کلاف و… توسط تعمیرکار شناسایی شده و سپس در صورت نیاز به تعمیر، تعمیرکار و رویه کوب آن ها را تعمیر می کنند و اگر نیاز به تعویض باشد باید قسمت آسیب دیده تعویض شود.
تعویض پارچه مبلی یکی از پرطرفدارترین بخش های رویه کوبی مبل در تجریش است چرا که پارچه مبلی بیشتر از قسمت های دیگر مبل در معرض تماس است در نتیجه زودتر فرسوده و رنگ و رو رفته می شوند بنابراین مردم با تعویض پارچه مبلی جانی تازه به مبل های قدیمی خود می بخشند؛ از طرفی دیگر نیز پارچه مبلی تاثیر بسیاری در ظاهر مبل دارد به همین دلیل نیز کسانی که خواهان تغییر دکوراسیون منزل خود هستند و یا می خواهند در مبل های خود تنوع ایجاد کنند به سادگی و با تعویض پارچه مبلی می توانند به نتیجه دلخواه دست پیدا کنند.
نکته: به یاد داشته باشید که پیش از رویه کوبی و تعمیر مبل در تجریش باید از مستحکم بودن کلاف مبل خود مطمئن شوید چرا که مبل هایی که دارای کلاف بی کیفیت هستند را نمی توان رویه کوبی و یا تعمیر کرد البته تقویت کلاف با کیفیت هیچ مانعی ندارد و توسط تعمیرکاران انجام می شود اما زمانی که کلاف مبل از استحکام لازم برخوردار نباشد حتی تقویت کلاف مبل نیز نمی تواند چاره کار باشد.

رویه کوبی مبل در تجریش

هزینه تعمیر مبل به چه بستگی دارد؟

هزینه  هر کدام از تعمیرات با دیگری متفاوت است در واقع هزینه ی تعمیر مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • نوع و میزان فرسودگی مبل یا میزارن دقت و ظرافت مبل یکی از گزینه هایی است که بر مقدار هزینه تاثیر گزار است  به این معنی که مبلی که کاملا فرسوده است نسبت به مبلی که فقط باید رویه ی آن تعویض شود هزینه ای بیشتر لازم دارد.
 • متراژ پارچه ی مورد نیاز
 • هزینه ی حمل و نقل مبل ها
 • کیفیت کار
 • نوع مبل شما اینکه آیا این مبل قدیمی و عتیقه است که اگر اینگونه باشد نیازمند مهارت و ظرافت خاصی می باشد
 • اگر مبل شما از نوع پارچه ای یا چرمی است انتخاب یک چرم مناسب یا پارچه ی طرح دار نیز می تواند بر افزایش هزینه ی تعمیرات بیا افزاید

در واقع میزان هزینه تعمیرات مبل بعد از تعیین موارد فوق بدست خواهد آمد. تعرفه و هزینه خاص و نسبتا ثابتی را نمیتوان برای تعمیر مبلمان در نظر گرفت چون هر روزه مبل های جدید با ویژگی ها ی جدید وارد بازار می شوند.

24 آگوست. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل در جردن

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل و رویه کوبی در جردن است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تعمیرات مبل می توانید با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید.
تعمیر مبل در جردن
خدمات تعمیرات مبل در جردن توسط کارگاه های زیادی به ساکنین این منطقه انجام می شود ام …

تعمیرات مبل در نظام آباد
تعمیرات مبل در نظام آباد

چگونه باید بهترین کارگاه تعمیرات مبل در نظام آباد را پیدا کنیم؟
سوال فوق ممکن است به ذهن بسیاری از افراد که قصد تعمیر مبل های خود در نظام آباد را دارند خطور کند چرا که انتخاب بهترین کارگاه تعمیرات مبل در نظام آباد کار چندان آسانی نیست و نیازمند تحقیق و بررسی بسیاری است.
راه های زیادی برای تشخیص بهتر …

تعمیرات مبل هفت حوض
تعمیرات مبل هفت حوض

کارگاه های تعمیرات مبل هفت حوض تمامی خدمات مربوط به تعمیر مبل و رویه کوبی مبل را به مشتریان خود ارائه می دهند، اگر شما نیز قصد تعمیر مبل های خود را دارید می توانید به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل هفت حوض مراجعه کنید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.
همه مبل ها در هر نوعی که باشند پس از مدتی فرسوده می …