تعمیر مبل شرکتی

مبل شانا با تعمیر انواع مبل و صندلی مخصوص ادارات آماده ارائه خدمات تعمیر مبل شرکتی به شما عزیزان در تعمیرات مبل تهران و شهرستان است.

یک سوال رایجی که اکثرا پیش می آید این است که آیا  زمانی که مبلمان یا صندلی ها خراب میشوند باید انها را تعمیر کرد یا تعویض؟تعمیر مبل شرکتی

در جواب باید گفت که ابتدا به میزان آسیب دیدگی انها نگاه کرد و ببینید که اگر آسیب زیاد باشد تعمیر زیاد به صرفه نخواهد بود اما اگر خرابی کم باشد قطعا تعمیر کردن انها خیلی به صرفه تر از تعویض شان است.

البته قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که تعمیر مبلمان یک هنر به حساب می آید چون با دقت و ظرافت خیلی زیادی تعویض روکش مبل و تعمیر قسمت های مختلف مبل ها و صندلی انجام میشود و زمان زیادی هم صرف این کار میشود تا بهترین کار ارائه داده شود.

مبلمان یکی از وسایل کاربردی و ضروری در ادارات می باشد بنابراین اینکه همیشه ظاهری نو و شیک داشته باشند یک اصل مهم است که باید توجه شود.

داشتن تجربه در تعمیرات صندلی های و مبل شرکتی یکی از دلایل مهم در کم کردن قیمت های تعمیرات است و گروهی که تجربه زیادی در رابطه با این زمینه داشته باشند می توانند با نحوه درست تعمیر از هزینه های اضافی پیش گیری کرده و ایده ال ترین تعمیرات را تحویل دهند. البته دقت داشته باشید تعمیرات مبلمان خود را به گروه هایی نسپارید که تعمیرات مبلمان ارزان را انجام میدهند، چون این گروه ها از وسایل بسیار ارزان قیمت و بنجول برای تعویض رویه های مبل، ففنر ها، فوم، تعمیر دوباره ی اسکلت بندی و … استفاده میکنند.

نحوه تعمیر مبل شرکتی

مبلمان اداری شامل مبل ها، صندلی ها، میزکار و در واقع هر چیزی که برای نشستن و کار کردن مورد استفاده قرار بگیرد است. بعد از مدتی استفاده از مبلمان نیاز به تعمییرات خواهند داشت و باید تعمیر شوند که باید به کلاف مبل ابتدا دقت شود اگر کلاف یا همان بدنه ی مبل با ارزش باشد باید مبلمان تعمیر شود ولی اگر کلاف مبل ارزشمند نباشد که باید تعویض شوند. 

مبل های شرکتی بیشتر مبل های چرم هستند که پس از مدتی ممکن است پوسته پوسته و یا خراشیده شوند. مبل شانا با ارائه خدمات تعمیرات مبل چرم شرکتی خدمات ویژه و مقرون بصرفه ای را ارائه می دهد.

نحوه تعمیر مبل شرکتی

از خرابی های معمول و رایج مبلمان فرورفتگی ها، صدمه دیدن رویه ی مبلمان، در رفتگی فنر ها، پوسیدگی روکش ها، پارگی چرم یا پارچه مبل، شکستن دسته یا پایه ی آنها و… است.

یکی از خرابی های صندلی ها معمولا پوسیدگی روکش آن است و دلیل ان هم نشستن طولانی مدت روی ان است و باید این روکش ها تعویض شود. برای اینکار ساختار نشیمن از هم جدا میشود و بررسی میشود و اگر فوم ان هم خراب شده باشد ان را عوض کرده و یک فوم جدید روی ان قرار داده میشود و چرم رویی را عوض کرده و دوباره دوخته میشود و رویه کوبی مبل انجام می شود.

از دیگر خرابی های مبلمان جک صندلی های جک دار است که بر اثر فشار به مرور زمان خراب میشود برای تعمیر ان باید سیلندر ان عوض شود که البته تعویض سیلندر زیاد به صرفه نیست و تکنیسین های بخش تعمیر اکثرا با استفاده از ابزار های دیگری این قسمت را تعمیر میکنند که مقرون به صرفه  تر باشد.

تعویض اسفنج مبل شرکتی

برای تعویض اسفنج مبل شرکتی اول همه ی پارچه ها و اسفنج‌ها را از بدنه مبل درمی آوریم و فقط بخشی از چارچوب مبل باقی می‌ماند. سپس فوم‌ یا اسفنج  نو را به مبل می چسبانیم. اگر این کار را درست انجام ندهیم نشستن روی مبل برایمان سخت و طافت فرسا می‌شود. سپس در نهایت تغییر اسفنج مبل، پارچه ها رویه اصلی روی مبل قرار می‌گیرد و روی فوم را می‌پوشانند. 

هزینه تعمیر مبلمان شرکتی

در باره ی هزینه تعمیر مبلمان اداری چون که  جنس مبلمان خیلی متنوع است، هزینه های تعمیرات متفاوت است. و همچنین برای تعمیر قسمت های مختلف مبلمان و صندلی میزها هر کدام وسایل مختلف با هزینه های متفاوتی لازم دارند.

چون که مبلمان انواع مختلفی دارند، در نتیجه هزینه تعمیرات مبل نیز متفاوت خواهد بود. هزینه تعمیر مبل های سلطنتی و استیل از گران قیمت ترین هزینه ها است. اما چیزی که اکثر مردم خواهان آن هستند تعمیرات مبل با هزینه مناسب و مقرون به صرفه است.

اگر می خواهید اطلاعات کافی را در مورد هزینه تعمیر مبل شرکتی بدست آورید به بخش تعمیر مبل مراجعه کنید.

هزینه تعمیر مبلمان شرکتی

هزینه تعمیر مبلمان راحتی که در منازل وجود دارد اساسا کم است، اما هزینه تعمیر مبلمان استیل و سلطنتی مخصوصا وقتی صحبت هزینه تعمیر مبلمان هفت نفره به بالا باشد، مقرون به صرفه نخواهد بود و یکی از مشکلات مردم در تعمیر این دسته از مبلمان است. قیمت تعمیر مبلمان چرم نیز تقریبا زیاد است، چون که انواع زیادی چرم وجود دارد و هر کدام هم هزینه های متفاوتی دارند.

اگر چه یکی از دغدغه های فکری شما هزینه تعمیرات مبل است، باید عرض کنیم که ما هم در فکر راه حل مناسب برای این مشکل شما هستیم و به این نتیجه رسیده ایم که بهترین و به صرفه ترین خدمات مبلمان را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

 

 

08 ژوئن. 2020

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …