تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتان کیفیت خوبی داشته باشند در اینتعویض روکش مبل در رشت صورت است که شما می توانید مبل های خود را به دست تعمیر بسپارید.
تشخیص میزان استحکام و کیفیت کلاف مبل به راحتی توسط تعمیرکار امکان پذیر است در نتیجه در صورت با کیفیت بودن کلاف لحظه ای برای نونوار کردن مبل های قدیمی و فرسوده خود درنگ نکنید.

خدمات و نحوه تعویض روکش مبل در رشت

برای کسب اطلاعات دقیق درباره خدمات و نحوه تعویض روکش مبل در رشت تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
خدمات کارگاه تعمیر مبل در رشت عبارتند از:
تقویت کلاف مبل

تعویض روکش مبل

 تعویض فنربندی

 تعویض فوم

 تعمیر خراشیدگی و شکستگی بدنه، دسته و پایه مبل

 رنگ کاری بدنه مبل

ورق کاری

 تعمیر تخصصی انواع مبل

در میان خدمات فوق تعویض روکش مبل در رشت بیشتر از هر چیز دیگری سبب مراجعه افراد به کارگاه تعمیرات مبل شده است در نتیجه تعویض رویه مبل توسط حرفه ای ترین تعمیرکاران انجام می شود.

نحوه تعویض روکش و تعمیرات مبل در رشت

  •  اولین گام
    پیش از هر چیزی باید مناسب ترین پارچه مبلی را بر اساس نوع مبل های خود انتخاب و خریداری کنید. کیفیت پارچه مبلی مهم ترین فاکتور در انتخاب پارچه مبلی است.
  • گام دوم

پس از تحویل پارچه مبلی به تعمیر کار و یا رویه کوب ابتدا پارچه مبلی قدیمی از کلاف مبل جدا می شود؛ لازم به ذکر است که از روکش قدیمی به عنوان الگو برای برش پارچه های جدید استفاده می شود.

  •  گام سوم
    پس از برش پارچه ها توسط خیاط دوخته می شود و آماده نصب بر روی کلاف می شوند.

از جمله نکاتی که باید در تعویض روکش مبل در رشت به آن توجه شوند عبارتند از:

 اگر به دلیل تغییر دکوراسیون نسبت به تعویض روکش مبل در رشت اقدام می کنید حتما نوع، رنگ و طرح پارچه مبلی را با توجه به دکوراسیون جدید انتخاب کنید.

 کارگاه های معتبر تعمیرات در رشت معمولا خودشان عرضه کننده انواع پارچه های مبلی باکیفیت هستند در نتیجه بهتر است از کارگاه موردنظر پارچه مبلی را انتخاب و خریداری کنید زیرا در این صورت می توانید از خدمات مشاوره رایگان آن ها نیز بهره مند شوید و مناسب ترین و باکیفیت ترین پارچه مبلی را برای مبل هایتان انتخاب کنید؛ از طرفی دیگر نیز در هزینه و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

23 می. 2021

ارسال دیدگاه

آخرین مطالب
تعمیرات مبل مازندران
تعمیرات مبل مازندران

برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل مازندران به یکی از کارگاه های تعمیرات مبل مازندران که زیر نظر مبل شانا فعالیت می کند مراجعه کنید چرا که مبل شانا با بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر انواع مبل می پردازد.
مسئله ای که همه ما به خوبی از آن مطلع هستیم این است که با گذش …

تعمیرات مبل در قم
تعمیرات مبل در قم

ساکنین قم برای استفاده از خدمات تعمیرات مبل در قم معمولا به دنبال کارگاه ها و همچنین تعمیرکاران حرفه ای تعمیر مبل هستند زیرا با سپردن مبل ها به دست تعمیرکاران حرفه ای، تعمیر تخصصی و حرفه ای آن ها نیز تضمین می شود اما زمانی که مبل ها جهت تعمیر به تعمیرکاران تازه کار سپرده شود نباید انتظار این را داشت …

تعویض روکش مبل در رشت
تعویض روکش مبل در رشت

اگر ساکن رشت هستید و مبل های فرسوده دارید می توانید از خدمات تعویض روکش مبل در رشت و تعمیرات مبل که زیر نظر تیم حرفه ای و تخصصی مبل شانا مشغول ارائه خدمت به هموطنان هستند بهره مند شوید.
فرقی نمی کند مبل فرسوده ای که در منزل دارید چند سال است که از آن استفاده کرده اید بلکه فقط کافی است کلاف مبل هایتا …