تعویض رویه مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل از جمله مسائل مهمی است که همواره ذهن مشتریان پر و پا قرص مبل های استیل را به خود مشغول کرده است زیرا همه ما می دانیم که عمر مفید یک مبل پس از مدتی به پایان می رسد و برای مدیریت هزینه ها باید دست به تعمیر قسمت های آسیب دیده مبل زد و معمولا تعویض مبل ها کار عاقلانه و محبوبی در بین مشتریان نیست. بنابراین در خرید مبلمان باید دوراندیش بود به همین دلیل مشتریانی که قصد خرید مبلمان استیل را دارند از همان ابتدا مسائلی مانند چگونگی تعویض رویه مبل استیل و… را در نظر می گیرند.تعویض رویه مبل استیل

کسانی که دستی در خرید مبل دارند می دانند که مبل استیل جزو پرفروش ترین و زیبا ترین مبلمان ها بوده و در زمان خرید مبل کمتر کسی پیدا می شود که به مبل های استیل فکر نکند.

اما به یاد داشته باشید که اگر شما گران ترین و مرغوب ترین مبلمان را نیز خریداری کنید پس از مدتی فرسوده می شوند و یا ممکن است پس از مدت کوتاهی جذابیت خود را از دست بدهد، در چنین مواقعی تعویض رویه مبل استیل معنا پیدا می کند و فرد می تواند با تعویض رویه فرسوده و رنگ و رو رفته جانی تازه به مبلمان خانه اش ببخشد. البته فراموش نشود همانطور که گفته شد افرادی که می خواهند در مبلمان استیل خود تنوع ایجاد کنند و از یک نواختی خلاص شوند می توانند نسبت به تعویض رویه مبل استیل خود اقدام کنند.

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل بسیار مهم است زیرا انتخاب پارچه مبلی از جمله کار هایی است که باید هزینه بسیار زیادی بابت آن پرداخت شود بنابراین باید نهایت دقت و سلیقه را برای انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل به خرج داد. برای انتخاب پارچه مناسب برای مبل های استیل خود باید به چند نکته توجه کنید که در ادامه به برخی از این نکات مهم اشاره می شود.

نوع و جنس پارچه: نوع و جنس پارچه از جمله مهمترین عواملی است که باید در حین خرید پارچه مبلی به آن توجه شود. اگر مبل های شما در مکانی از منزل قرار دارد که مدام مورد استفاده قرار می گیرند باید پارچه ای انتخاب کنید که جنس بسیار خوبی داشته باشد و با گذشت فقط چند ماه از بین نرود. همچنین پارچه های چرمی انتخاب خوبی برای کسانی که حیوان خانگی دارند نخواهد بود چرا که خیلی زود دچار پارگی و خط و خش می شوند.

رنگ پارچه: بسیاری از افراد در انتخاب رنگ پارچه دچار مشکل می شوند چرا که هر سال یک رنگ خاص به عنوان رنگ سال انتخاب می شود اما به یاد داشته باشید که چنین رنگ هایی پس از گذشت چند ماه محبوبیت خود را از دست می دهند. بنابراین همواره رنگی را برای پارچه مبلی خود انتخاب کنید که با گذشت چند سال هنوز محبوبیت خود را در بین افراد داشته باشد و خیلی زود از چشمتان نیفتد.

دکوراسیون داخلی: در تعویض رویه مبل استیل به دیزاین داخلی منزل خود توجه کنید زیرا زمانی که برای اولین بار به خانه ای می رویم اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند مبلمان منزل است پس اگر با دکوراسیون و وسایل دیگر همخوانی نداشته باشد جلوه خوبی به محیط نمی بخشد.

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل

نحوه تعویض رویه مبل استیل

با یادگیری نحوه تعویض رویه مبل استیل، خود فرد نیز به راحتی می تواند مبلمان خود را در خانه رویه کوبی کند بنابراین به خوبی به مراحل تعویض رویه مبل استیل توجه کنید.

  • پیش از هرچیزی باید رویه قدیمی مبل از مبل جدا شود سپس باید از روی پارچه مبلی قدیمی پارچه های جدید برش داده شود.
  • پس از برش پارچه مبلی یک رویه دوز ماهر پارچه ها را می دوزد و پس از دوخته شدن پارچه نوبت به رویه کوبی مبل می رسد.
  • در رویه کوبی مبل استیل پارچه های مبلی جدید طبق الگوی قدیمی بر روی مبل کشیده می شوند.

نحوه تعویض و قیمت تعویض رویه مبل استیل

نکته: رویه کوبی مبل به مهارت زیادی نیاز دارد اگر پارچه کم کشیده شود پس از مدت کوتاهی چروک می شود و زیبایی خود را از دست می دهد و اگر پارچه بیش از حد کشیده شود ممکن است دچار پارگی شود.

 

هزینه تعمیرات مبل

خدمات تعویض رویه مبل استیل

تعمیرات مبل تعیمر مبل

تعمیرات مبل

تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. در این مطلب علاوه بر آشنایی با تعمیرات مبل با خدمات مبل شانا بیشتر آشنا می شوید و مبلمان خود را برای تعمیرات به شرکت معتبری می سپ …

تعمیر مبل استیل

تعمیرات مبل استیل

مبل شانا آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل استیل و تعویض رویه مبل است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات مبل استیل و مشاهده نمونه کار ها با ما همراه باشید. اگر شما هم از آن دسته از ا …

رویه کوبی مبل استیل

رویه کوبی مبل استیل

مبل شانا با ارائه خدمات در زمینه مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل و خدمات تعویض رویه مبل و رویه کوبی مبل استیل است. برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان مبل شانا تماس بگیرید. در ادامه با ر …

پارچه مبلی

پارچه مبلی

قیمت و کیفیت پارچه مبلی برای کسانی که قصد تعویض پارچه مبلی خود را دارند، بسیار حائز اهمیت بوده به همین دلیل این افراد همواره به دنبال بهترین پارچه های مبلی و البته با قیمت مناسبی هستند.

قیمت و کیفیت …

تعمیرات مبل چرم

تعمیرات مبل چرم

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات مبل چرم آماده ارائه خدمات تعمیر مبل چرمی و تعویض رویه آن است. مبل های چرمی مبل های بسیار حساسی هستند که معمولا بعد از مدتی پوسته پوسته می شوند و ممکن است رویه …

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی در مبل شانا با متخصصان حرفه ای تعمیرات مبل انجام می شود. تعمیرات مبل راحتی با توجه به میزان خرابی مبل شما انجام می شود و می تواند با ترمیم کلاف ، اسفنج و تعویض رویه مبل ظاهر زیبایی د …

آخرین مطالب
پاک کردن لکه مبل
پاک کردن لکه مبل

پاک کردن لکه مبل از آن دسته از مشکلاتی است که مطمئنا همه ما با آن دست و پنجه نرم کرده ایم و حتی کسانی که در حال مطالعه این مقاله هستند اکنون با این مشکل مواجه شده اند و می خواهند با جستجو در اینترنت بهترین روش را برای پاک کردن لکه مبل های خود پیدا کنند تا از آسیب رسیدن به پارچه مبلی جلوگیری کنند.

ه …

انواع پارچه مبل
انواع پارچه مبل

شناخت انواع پارچه مبل در انتخاب پارچه ای مناسب برای رویه کوبی مبل ها تاثیر بسیاری دارد در نتیجه در این مقاله سعی داریم بررسی کنیم که چه پارچه هایی برای چه مبل هایی مناسب است.
دلایل بسیاری وجود دارد که فرد تصمیم به تعویض رویه مبل می گیرد که برخی از این دلایل رایج عبارتند از:
فرسودگی و رنگ و رو رفتگی …

تعمیرات مبل باغ فیض
تعمیرات مبل باغ فیض

مبل شانا با ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل در تهران آماده ارائه خدمات در تعمیرات مبل باغ فیض و به تمامی ساکنین باغ فیض است. برای اطلاع از هزینه تعمیرات مبل در باغ فیض و کارشناسی دقیق می توانید با ما تماس بگیرید.

چگونه هزینه های مربوط به تعمیرات مبل باغ فیض را مدیریت کنیم؟
همه مبل ها پس از مدتی فر …

تعمیر مبلمان خانگی
تعمیر مبلمان خانگی

سالانه افراد زیادی برای تعمیر مبلمان خانگی خود به کارگاه های تعمیرات مبل مراجعه می کنند زیرا امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار خرید مبل های جدید کار دشواری است و به عبارتی دیگر اصلا به صرفه نیست.

البته تعمیر مبلمان خانگی همیشه به معنای تعمیر مبلمان آسیب دیده نیست بلکه دلایل زیادی وجود دارد که فر …

نحوه تشخیص کلاف خوب مبل
نحوه تشخیص کلاف خوب مبل

نحوه تشخیص کلاف خوب مبل بسیار مهم است به طوری که هر فرد پیش از خرید مبل باید اطلاعات لازم را درباره نحوه تشخیص کلاف خوب مبل داشته باشد و سپس برای خرید مبل اقدام کند.
ممکن است بسیاری از افراد از اهمیت کلاف مبل در خرید مبل مطلع نباشند به همین دلیل در ادامه به اهمیت کلاف مبل و همچنین نحوه تشخیص کلاف خو …

تعمیرات مبل در نارمک
تعمیرات مبل در نارمک

مبل شانا با سال ها تجربه در زمینه تعمیر مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل تهران و شهرستان به شما عزیزان است. کارگاه های تعمیرات مبل در نارمک مراجعین زیادی دارد حتی تعداد مراجعین در مناسبت های مهم سال مانند عید نوروز بسیار بیشتر از روز های معمولی سال است چرا که در ایران از دیرباز تاکنون در چ …

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه