تعویض رویه مبل استیل

تعویض رویه مبل استیل از جمله مسائل مهمی است که همواره ذهن مشتریان پر و پا قرص مبل های استیل را به خود مشغول کرده است زیرا همه ما می دانیم که عمر مفید یک مبل پس از مدتی به پایان می رسد و برای مدیریت هزینه ها باید دست به تعمیر قسمت های آسیب دیده مبل زد و معمولا تعویض مبل ها کار عاقلانه و محبوبی در بین مشتریان نیست. بنابراین در خرید مبلمان باید دوراندیش بود به همین دلیل مشتریانی که قصد خرید مبلمان استیل را دارند از همان ابتدا مسائلی مانند چگونگی تعویض رویه مبل استیل و… را در نظر می گیرند.تعویض رویه مبل استیل

کسانی که دستی در خرید مبل دارند می دانند که مبل استیل جزو پرفروش ترین و زیبا ترین مبلمان ها بوده و در زمان خرید مبل کمتر کسی پیدا می شود که به مبل های استیل فکر نکند.

اما به یاد داشته باشید که اگر شما گران ترین و مرغوب ترین مبلمان را نیز خریداری کنید پس از مدتی فرسوده می شوند و یا ممکن است پس از مدت کوتاهی جذابیت خود را از دست بدهد، در چنین مواقعی تعویض رویه مبل استیل معنا پیدا می کند و فرد می تواند با تعویض رویه فرسوده و رنگ و رو رفته جانی تازه به مبلمان خانه اش ببخشد. البته فراموش نشود همانطور که گفته شد افرادی که می خواهند در مبلمان استیل خود تنوع ایجاد کنند و از یک نواختی خلاص شوند می توانند نسبت به تعویض رویه مبل استیل خود اقدام کنند.

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل بسیار مهم است زیرا انتخاب پارچه مبلی از جمله کار هایی است که باید هزینه بسیار زیادی بابت آن پرداخت شود بنابراین باید نهایت دقت و سلیقه را برای انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل به خرج داد. برای انتخاب پارچه مناسب برای مبل های استیل خود باید به چند نکته توجه کنید که در ادامه به برخی از این نکات مهم اشاره می شود.

نوع و جنس پارچه: نوع و جنس پارچه از جمله مهمترین عواملی است که باید در حین خرید پارچه مبلی به آن توجه شود. اگر مبل های شما در مکانی از منزل قرار دارد که مدام مورد استفاده قرار می گیرند باید پارچه ای انتخاب کنید که جنس بسیار خوبی داشته باشد و با گذشت فقط چند ماه از بین نرود. همچنین پارچه های چرمی انتخاب خوبی برای کسانی که حیوان خانگی دارند نخواهد بود چرا که خیلی زود دچار پارگی و خط و خش می شوند.

رنگ پارچه: بسیاری از افراد در انتخاب رنگ پارچه دچار مشکل می شوند چرا که هر سال یک رنگ خاص به عنوان رنگ سال انتخاب می شود اما به یاد داشته باشید که چنین رنگ هایی پس از گذشت چند ماه محبوبیت خود را از دست می دهند. بنابراین همواره رنگی را برای پارچه مبلی خود انتخاب کنید که با گذشت چند سال هنوز محبوبیت خود را در بین افراد داشته باشد و خیلی زود از چشمتان نیفتد.

دکوراسیون داخلی: در تعویض رویه مبل استیل به دیزاین داخلی منزل خود توجه کنید زیرا زمانی که برای اولین بار به خانه ای می رویم اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند مبلمان منزل است پس اگر با دکوراسیون و وسایل دیگر همخوانی نداشته باشد جلوه خوبی به محیط نمی بخشد.

انتخاب پارچه در تعویض رویه مبل استیل

نحوه تعویض رویه مبل استیل

با یادگیری نحوه تعویض رویه مبل استیل، خود فرد نیز به راحتی می تواند مبلمان خود را در خانه رویه کوبی کند بنابراین به خوبی به مراحل تعویض رویه مبل استیل توجه کنید.

  • پیش از هرچیزی باید رویه قدیمی مبل از مبل جدا شود سپس باید از روی پارچه مبلی قدیمی پارچه های جدید برش داده شود.
  • پس از برش پارچه مبلی یک رویه دوز ماهر پارچه ها را می دوزد و پس از دوخته شدن پارچه نوبت به رویه کوبی مبل می رسد.
  • در رویه کوبی مبل استیل پارچه های مبلی جدید طبق الگوی قدیمی بر روی مبل کشیده می شوند.

نحوه تعویض و قیمت تعویض رویه مبل استیل

نکته: رویه کوبی مبل به مهارت زیادی نیاز دارد اگر پارچه کم کشیده شود پس از مدت کوتاهی چروک می شود و زیبایی خود را از دست می دهد و اگر پارچه بیش از حد کشیده شود ممکن است دچار پارگی شود.

 

هزینه تعمیرات مبل

خدمات تعویض رویه مبل استیل

پارچه مبلی

پارچه مبلی

قیمت و کیفیت پارچه مبلی برای کسانی که قصد تعویض پارچه مبلی خود را دارند، بسیار حائز اهمیت بوده به همین دلیل این افراد همواره به دنبال بهترین پارچه های مبلی و البته با قیمت مناسبی هستند.

قیمت و کیفیت …

تعمیر مبل استیل

تعمیرات مبل استیل

مبل شانا آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر مبل استیل و تعویض رویه مبل است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرات مبل استیل و مشاهده نمونه کار ها با ما همراه باشید. اگر شما هم از آن دسته از ا …

تعمیرات مبل تهران

تعمیرات مبل تهران

مبل شانا با سال ها تجربه موفق در زمینه تعمیرات مبل تهران آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل است. برای اطلاع از تعرفه های تعمیرات مبل تهران می توانید با ما در ارتباط باشید.

در دنیای پر از تبلیغات …

تعمیرات مبل شرق تهران

تعمیرات مبل شرق تهران

مبل شانا با سال ها تجربه مفتخر ارائه خدمات در زمینه تعمیرات مبل شرق تهران و تعمیرات مبل تهران است شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به بخش تعمیرات مبل می ت …

رویه کوبی مبل شرق تهران

رویه کوبی مبل شرق تهران

کسانی که ساکن شرق تهران هستند می خواهند بهترین مراکز تعمیراتی و رویه کوبی مبل شرق تهران را برای رویه کوبی مبل هایشان انتخاب کنند تا علاوه بر سپردن رویه کوبی مبلمان به دست تعمیرکاران ماهر و حرفه ای بتو …

تعمیر نشیمن مبل

تعمیر نشیمن مبل

مبل شانا با تخصص در زمینه تعمیرات مبل آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر نشیمن مبل است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تعمیر نشیمن مبل می توانید با ما تماس بگیرید.
شاید برای شما هم پیش آمده است که نشی …

آخرین مطالب
تعمیر پایه مبل
تعمیر پایه مبل

تعمیر پایه مبل یکی از رایج ترین دلایلی است که افراد را به مراکز تعمیر مبل می کشاند چرا که پایه مبل نیز مانند دیگر اجزای مبل پس از سال ها استفاده دچار شکستگی، لق زدگی و یا شل شدگی می شود.
برخی از افراد با بروز چنین مشکلاتی عبارتی به نام تعمیر پایه مبل در ذهنشان تعریف نشده است و به همین دلیل برای تعوی …

ترمیم پارگی پارچه مبل
ترمیم پارگی پارچه مبل

ترمیم پارگی پارچه مبل زمانی انجام می شود که پارچه مبلی آسیب جزئی دیده باشد و با یک ترمیم ساده ایراد و پارگی آن برطرف شود. بعضی از مردم گمان می کنند که حتی با ایجاد کوچک ترین خراش در پارچه مبلی باید تمام پارچه تعویض شود چرا که بر این باورند دوخت و ترمیم پارچه ای که پاره شده است با کمی دقت مشاهده می ش …

تغییر روکش مبل چرم با پارچه
تغییر روکش مبل چرم با پارچه

آیا تا به حال به تغییر روکش مبل چرم با پارچه فکر کرده اید؟
همانطور که می دانید مبل های چرمی طرفداران بسیاری دارند و معمولا افرادی که فقط یک بار از این نوع مبل استفاده کرده اند نمی توانند به راحتی از آن ها دست بکشند چرا که به طرفداران پرو پاقرص مبل های چرم تبدیل می شوند و حتی در خرید های بعدی نیز ترج …

تغییر رنگ پارچه مبل
تغییر رنگ پارچه مبل

زمانی که بحث نوسازی مبل به میان می آید کمتر کسی به تغییر رنگ پارچه مبل فکر می کند چرا که ذهنیت بسیاری از مردم این چنین شکل گرفته است که وقتی مبل و پارچه مبلی فرسوده و دچار رنگ رو رفتگی می شود یا باید تعویض شود و یا تعمیر.
البته تا حدودی نیز مردم حق دارند زیرا زمانی که پارچه مبل آسیب می بیند و دچار پ …

تعمیرکار مبل در تهران
تعمیرکار مبل در تهران

آیا تا به حال برای پیدا کردن تعمیرکار مبل در تهران اقدام کرده اید؟
پاسخ کسانی که مبل های خود را به دست تعمیر سپرده اند مثبت است چرا که این افراد بار ها و بار ها برای پیدا کردن تعمیرکار مبل در تهران اقدام کرده اند تا مبل های خود را به دست تعمیر بسپارند اما کسانی هم که تا به حال مبل هایشان را برای ترم …

کارگاه تعمیرات مبل
کارگاه تعمیرات مبل

امروزه کارگاه تعمیرات مبل جزو اولین انتخاب های افرادی است که می خواهند دستی به سر و روی مبلمان منزل و یا محل کار خود بکشند.

اگر به خاطر داشته باشید در ایران در چند دهه اخیر استفاده کمتری از مبل ها می شد و در خانه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها معمولا از پشتی استفاده می شد البته در حال حاضر نیز چنین مناز …

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۴ votes, average: ۴.۷۵ out of ۵)
Loading...

ارسال دیدگاه